لیمو ترش محصولی معجزه گر در نابودی سلول های سرطانی است

۱۳۹۱ چهارشنبه ۳۱ خرداد 17:12 | alikhosravi

نظرات : 3

  لطفاً به عزیزانی که دوست شان دارید بگید یعنی به همه بگید شاید هزاران نفر نجات یابند(به خصوص کودکان) و در این دنیا که هر کی به فکر خودش است و بس .... شما میتوانید به وظیفه انسانی خود عمل کنید. لیمو ترش محصولی معجزه گر در نابودی سلول های سرطانی است ، و 10000 بار قویتر از شیمی درمانی عمل می کند. چرا ما چیزی در باره آن نمی دانیم؟ زیرا آزمایشگاه شرکت های داروسازی در ساختن ترکیبات آن سود بسیار زیادی کسب می کنند. اینک شما می توانید به دوست نیازمند خود کمک کنید، از طریق اینکه به او بگوئید که  آب لیمو ترش در جلوگیری از سرطان سودمند است.       طعم آن بسیار خوشایند است و عوارض جانبی شیمی درمانی را ندارد. اگر می توانید یک درخت لیمو در حیاط یا پاسیوی خود بکارید. بسیاری از مردم در اثر سرطان می میرند در حالیکه این راز همچنان  حفظ می شود تا منافع شرکت های داروسازی به خطر نیافتد.   لیمو ترش را می توان به صورت های متفاوت مصرف نمود. قسمت گوشتی آن را خورد یا آب آن را مصرف نمود، به صورت شربت و یا صور دیگر. جالب ترین خاصیت آن اثرش بر روی کیست ها و تومورهاست. ثابت شده است که این گیاه درمان گر همه انواع سرطان است. همجنین بعنوان یک ضد قارچ و عفونت ها و کرم ها محسوب می شود . فشار خون بالا را تنظیم می کند و ضد افسردگی است و با استرس و اختلالات عصبی مبارزه می کند. منبع چنین اطلاعاتی بسیار جالب است ، یکی از بزرگترین تولید کننده های دارو در دنیا، این کارخانه بزرگ دارویی فاش ساخته است که آزمایشات آزمایشگاهی که از سال 1970 انجام شده است نشان می دهد که لیمو ترش سلول های سرطانی را در 12 نوع سرطان از جمله سرطان روده، سینه، پروستات، ریه و پانکراس نابود می کند.        

نیوتون

۱۳۹۱ دوشنبه ۲۲ خرداد 16:5 | alikhosravi

نظرات : 2

 روزی همه دانشمندان مردند و وارد بهشت شدند آنها تصمیم گرفتند تا قایم باشک بازی کنند. انیشتین اولین نفری بود که باید چشم می گذاشت. او باید تا 100 میشمرد و سپس شروع به جستجو میکرد. همه پنهان شدند الا نیوتون ... نیوتون فقط یک مربع به طول یک متر کشید و درون آن ایستاد، دقیقا در مقابل انیشتین. انیشتین شمرد 97, 98, 99..100…   او چشماشو باز کرد ودید که نیوتون در مقابل چشماش ایستاده. انیشتین فریاد زد نیوتون بیرون( سک سک) نیوتون بیرون( سک سک) نیوتون با خونسردی تکذیب کرد و گفت من بیرون نیستم. او ادعا کرد که اصلا من نیوتون نیستم !!! ... تمام دانشمندان از مخفیگاهشون بیرون اومدن تا ببینن اون چطور میخواد ثابت کنه که نیوتون نیست ... . . . . . . . . . . نیوتون ادامه داد که من در یک مربع به مساحت یک متر مربع ایستاده ام ... که من رو،نیوتون بر متر مربع میکنه ......... و از آنجایی که نیوتون بر متر مربع برابر "یک پاسکال" می باشد بنابراین من "پاسکالم" پس پاسکال باید بیرون بره (پاسکال سک سک) !!!  

طوری زندگی کنی که زندگیت ارزش نجات دادن داشته باشد!

۱۳۹۱ دوشنبه ۲۲ خرداد 15:58 | alikhosravi

نظرات : 2

طوری زندگی کنی که زندگیت ارزش نجات دادن داشته باشد!  روزی مردی جان خود را به خطر انداخت تا جان پسر بچه ای را که در دریا در حال غرق شدن بود نجات دهد. اوضاع آنقدر خطرناک بود که همه فکر می کردند هر دوی آنها غرق می شوند. و اگر غرق نشوند حتما در بین صخره ها تکه تکه خواهند شد. ولی آن مرد با تلاش فراوان پسر بچه را نجات داد.آن مرد خسته و زخمی پسرک را... به نزدیک ترین صخره رساند. و خود هم از آن بالا رفت. بعد از مدتی که هر دو آرامتر شدند. پسر بچه رو به مرد کرد و گفت: «از اینکه به خاطر نجات من جان خودت را به خطر انداختی متشکرم» مرد در جواب گفت: «احتیاجی به تشکر نیست. فقط سعی کن طوری زندگی کنی که زندگیت ارزش نجات دادن را داشته باشد!»  

نظرات

نظرات :