,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
 
4 نظرات  نحوه امتياز گيري متداول و جديد در نهمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو
  تاریخ : ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۴ آبان  [17:48]  

با سلام،

همانطور كه اطلاع رساني شده است نهمين دوره رقابت برترين هاي سايت فاسكو در روز دوشنبه 1391/08/15 از ساعت 12 ظهر شروع شده است.

 

نحوه امتيازگيري در نهمين دوره رقابت برترين هاي سايت فاسكو بدين شرح است :

جدول امتيازگيري هاي متداول :

امتیاز عنوان
10 ورود به سایت بصورت روزانه
1000 مقالات علمی نوشته شده توسط کاربر از 500 تا 1000
150 شرکت در آزمون رقابتی روزانه مقطع کارشناسی ارشد
100 شرکت در آزمون رقابتی روزانه مقطع کارشناسی
20 معرفی هر عضو جدید
   
35 در ازاء هفت روز متوالی ورود به سایت
500 ترجمه کامل مقالات جدید علوم آزمایشگاهی100-500
10 پاسخ به مسائل مطرح شده
10 معرفی مشخصات آزمایشگاه جدید
20 پسندیده شدن مطالب تان توسط هیئت علمی فاسكو
   

امتيازگيري هاي جديد:

روش 1 :

در اين دوره مطالب علمي بخش وبلاگ نويسي مي تواند بعد از پسنديده شدن (Like) توسط هر يك از اعضاء محترم هيئت علمي فاسكو، 20 امتياز بگيرد.

روش 2 :

در اين دوره پاسخ هاي كارشناسي و علمي در بخش پرسش و پاسخ مي تواند بعد از پسنديده شدن (Like) توسط هر يك از اعضاء محترم هيئت علمي فاسكو، 20 امتياز بگيرد.

روش 3 :

در اين دوره نظرات كارشناسي و علمي كاربران براي بخش اطلس ها مي تواند بعد از پسنديده شدن (Like) توسط هر يك از اعضاء محترم هيئت علمي فاسكو، 20 امتياز بگيرد.( با توجه به سوابق علمي و كاربردي خود مي توانيد براي هر كدام از اسلايد هاي بخش اطلس ها تفسير علمي و كارشناسي تايپ كنيد و بعد از پسنديده شدن (Like) آن نظر كارشناسي توسط هيئت علمي فاسكو، 20 امتياز بگيرد )

روش 4:

در اين دوره ارسال و آپلود كردن ويدئو در بخش ويدئو ها مي تواند بعد از پسنديده شدن (Like) توسط هر يك از اعضاء محترم هيئت علمي فاسكو، 20 امتياز بگيرد.

 

 
1 نظرات  آزمايشگاهيان با هيئت علمي فاسكو بيشتر آشنا شويد
  تاریخ : ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۰ آبان  [18:20]  

 

واحد علمی فاسکو به منظور ارتقای سطح علمی سایت و برقراری عدالت در امتیازات علمی کاربران خود در نهمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو كه از 15 آبان ساعت 12 ظهر شروع خواهد شد، اقدام به تشکیل " هیأت علمی " در سایت نموده است.
اعضای این هیأت که از بین کاربران فاسکو انتخاب شده اند ضمن نظارت بر کلیۀ امور علمی سایت، فعالیت های علمی کاربران از قبیل: مقالات، پرسش و پاسخ، اطلس ها، وبلاگ ها و ... را مورد بررسی دقیق قرار داده و پس از تجزیه و تحلیل کارشناسی نظر خود را که می تواند در قالب امتیاز به کاربران باشد، اعلام می نمایند.
درحال حاضر نفرات هیئت علمی عبارتند از:


 

نفرات بعدي هيئت علمي متعاقباً معرفي خواهند شد.
0 نظرات  آغاز صدور کارت هوشمند ملی در قم / جایگزینی کارت هوشمند با شناسنامه
  تاریخ : ۱۳۹۱ سه شنبه ۹ آبان  [17:53]  

کارت هوشمند برای 62 میلیون نفر
آغاز صدور کارت هوشمند ملی در قم / جایگزینی کارت هوشمند با شناسنامه
قائم مقام مجری طرح کارت هوشمند ملی از آغاز عملیات صدور این کارت در استان قم خبر داد و گفت: پس از اتمام صدور کارت هوشمند ملی در استان قم از سال آینده عملیات صدور کارت برای 62 میلیون ایرانی در سراسر کشور به مرور آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ابراهیم طریقت در نشست خبری روز سه شنبه افزود: کارت هوشمند ملی فردا در نهاد ریاست جمهوری با حضور رئیس جمهور، وزرا و مدیران سازمان ثبت احوال رونمایی می شود و پس از آن در استان قم به صورت نمونه برای یک سال کارت هوشمند ملی صادر می شود.

وی تاکید کرد: طی این مدت تمامی افراد واجد شرایط در استان قم از کارت هوشمند ملی بهره مند خواهند شد که در ابتدا سه ماه به صورت آزمایشی و پس از آن فراخوان عمومی داده می شود .

قائم مقام مجری طرح کارت هوشمند ملی بر اساس برنامه پنجم توسعه سازمان ثبت احوال طی این برنامه باید برای تمامی افراد واجد شرایط و ایرانیان داخل و خارج کشور کارت هوشمند ملی صادر کند که این امر نیز طی 5 سال محقق خواهد شد.

وی در مورد ویژگیهای این کارت نیز گفت: شناسایی، تصدیق هویت، امضای دیجیتال، کیف پول الکترونیک، اتصال به شبکه سلامت و انتخابات از جمله ویژگیهای این کارت محسوب می شود.

طریقت افزود: استان قم به دلیل آماده بودن زیرساختهای الکترونیکی برای اجرای نمونه کارت هوشمند ملی انتخاب شده است.

وی با اشاره به اینکه با صدور کارت هوشمند ملی سرویس و خدمات سریع، ارزانتر و مطمئن به هموطنان ارائه می شود، گفت: طی 5 سال آینده به سمت دولت الکترونیک پیش خواهیم رفت.

قائم مقام مجری طرح کارت هوشمند ملی گفت: در حال حاضر این کارت ظرفیت امضای دیجیتال، اثر انگشت و انتخابات الکترونیکی را دارد و مابقی ظرفیت های آن نیز به مرور تکمیل و به کار اضافه می شود.

به گفته طریقت، افراد واجد شرایط بالای 15 سال برای دریافت کارت هوشمند ابتدا باید ثبت نام را اینترنتی انجام دهند و سپس برای دریافت عکس و اثر انگشت به دفاتر پیشخوان دولت و همچنین مراکز ثبت احوال مراجعه کنند و به طور متوسط طی یک هفته این کارت برای آنها صادر و از طریق پست تحویل داده می شود.

وی در مورد استفاده از کیف پول الکترونیکی نیز گفت: این ظرفیت در کارت موجود است اما باید با شبکه بانکی هماهنگ شده و به مرور بانکهای مختلف برای ارائه خدمات با سازمان هماهنگ شده و به این شبکه متصل شوند و البته کیف پول کارت هوشمند برای پرداختهای محدود و جزئی است.

قائم مقام مجری طرح کارت هوشمند ملی در مورد جایگزین شدن کارت هوشمند با شناسنامه گفت: برچیده شدن شناسنامه های کاغذی فعلا در دستور کار قرار ندارد اما در صورت تصمیم گیری در سطوح بالاتر و همچنین سازمان ثبت احوال چنانچه خدمات کارت افزایش پیدا کند این کارت به مرور می تواند جایگزین شناسنامه شود.

طریقت با اشاره به اینکه از اوایل سال آینده به تدریج در کشور عملیات صدور کارت هوشمند آغاز می شود، گفت: در ابتدا برای افراد 15 سال و بالاتر که حدود 62 میلیون نفر می شوند طی 5 سال کارت هوشمند ملی صادر خواهد شد و تمامی ایرانیان داخل و خارج تحت پوشش این کارت قرار می گیرند و فعلا برای غیر ایرانیان مقیم داخل برنامه ای نداریم.

وی با اشاره به اینکه کارت از خارج از کشور وارد می شود، گفت: با معاونت فناوری ریاست جمهوری برنامه ریزی شده که کارت در داخل تامین شود و در این صورت با امکانات موجود سریعتر می توانیم برای تمامی ایرانیان کارت هوشمند ملی صادر کنیم .

قائم مقام مجری طرح کارت هوشمند ملی گفت: کارت هوشمند ملی تماسی و غیر تماسی است به طوری که با اجازه صاحب کارت اطلاعات آن با تماس و همچنین از فاصله چند سانتیمتر رویت می شود.
نظرات :
نام کاربری :
نام رمز :
 

آدرس این وب لاگ
 
مدیر روابط عمومي سایت فاسكو
admin
آرشيو نوشته ها
1394/12   1391/9   1389/2  
1394/1   1391/8   1389/11  
1393/2   1390/7   1389/10  
1393/1   1390/11   1388/8  
1392/8   1389/9   1388/7  
1392/5   1389/8   1388/6  
1392/3   1389/5   1388/5  
1392/12   1389/3  
پیوندها
وبلاگ آقای دکتر فرزانگان
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

پس از مرگ, هرپس, گلوبين, Sodium, آزمایشگاه دی کرمان, پژوهشی, واکسی, هموگلوبین, سلول‌های ایمنی سفید خون, میکرومتر, آپنه‌ی, کاندیدیائی, تشخیص آزمایشگاهی کاندیدا, stool, مرگ و میر زودرس, نمونه‌های, شيميوتاكتيك, rubella, differential‌, تست IgG Avidity, افزایش رشد, مورژلونز, هیدروکسی, آزمایشگاه خيريه امام رضا, بررسي آزمايشگاهي نمونه‌ها, ویتامین, روغن های گیاهی, HSV1, نشانگرهاي, تخم‌مرغ, منحنی استاندارد كيت ويتامين دي, پروگزيمال, درد‌های داخل لگن, Ferritin, عفونت‌های فوزاریوم, hepaticum, BOHB, کەنداوی فارس, کریستاله, افزایش اسیدیته خون, پلاسمید, ایندومتاسین, بیماری های ویروسی, تستهای آزمایشگاهی (Ceruloplasmin), روش پتروف, هپارین, بيولوژيكي, پيكوگرم, اختلال ساعت بدن , تخليص, میکروب, بوتیریک, هموگلوبين, mblogy, گلوکوزینولات, لاکتوفرین, سیتوتوکسیک, VLDL, ورمونت, باکتریواستاتیک, میکروارگانیسم, آمونیاک, مولکول‌های, کلی‌فرم, پارازيتولوژيكي, عامل سارکوم کاپوزی, گرانول هاي نوع سوم, بیماری های قلبی و عروقی, ویروسهای, تست آمفتامين ,