کل ویدیو های موجود عدد می باشد

آپلود ویدیو

در صورت عدم نمایش ویدیو در مرورگرهایی چون Firefox-Safari-Opera بر روی لينك دانلود کلیک کرده و برنامه دانلود شده را نصب کنید و برای مرورگرهایی چون Internet Explorer و AOL از این لینک استفاده نمایید.
( در هنگام نصب باید مرورگرهای شما بسته باشد. )

در زندگي بايد هدف داشت و از سختي ها و مسائل نبايد ترسيد و در هر حال بايد شكرگزار بود

18

۱۳۹۲ سه شنبه ۲۳ مهر | 41229 | admin

زندگي با همه مسائل و سختي هايش زيباست چون مواجه شدن با آنها نشانه زنده بودن و زندگي كردن است. بايد هميشه شكرگزار باشيم. بايد با اهداف مان زندگي كنيم. بايد براي همه كارهايمان مسئول باشيم.

گذاشتن نظر

کاربر گرامی برای ثبت نظر باید حتما در سایت لاگین کرده باشید.
در صورت نداشتن نام کاربری از اینجا می توانید ثبت نام کنید.

 • ramin89 1392/11/13

  سلام خدمت تمام همکاران زحمت کشم بنده رامین آرام هستم وتازه درسم تموم شده خوشحال میشوم اگر مرا نیز در جمع فاسکو پذیرید یا علی

  جالب نبود 2
 • nabilkhosravi 1392/09/27

  جناب اقاي محسن كشش سلام، كاش مي توانستم براي تان كاري انجام دهم كه اينگونه احساس يآس و نااميدي نمي كرديد. خيلي هوشيار تر و آگاه تر باشيد كه روزي دهنده همه انسان ها ئر عالم فقط و فقط خداوند است(خير الرزاقين الله است)، پس بيائيد با هم همت و تلاش كنيم كه فقط و فقط به اين فكر كنيم كه بيشتر براي خود و جامعه مان مفيد تر و موثر تر باشيم و امروز تلاش كنيم كه يك كار مفيد تر و كارشناسي تر انجام دهيم. امروز دنيا دچار بيماري مزمن مدرك گرايي شده است و بيماري افسردگي دومين مقام بيماري هاي عالم را به خود اختصاص داده است ولي خودتان خوب مي دانيد كه مدرك و كاغذ در آزمايشگاه و هيچ تخصص ديگر كار نمي كند و دانش و فهم و تجربه كارشناسي شما و بنده و سايرين است كه كارها را انجام مي دهند. در اين دنيا همه كارها و همه چيزها در سيطره دقيق و منظم الله است. شايد كسي بخاطر كم اطلاعي نخواهد مسائل آزمايشگاهيان را ببيند ولي شاد باشيد كه الله همه آنها را بدون هيچ كم و كاستي مي بيند. 8 سال قبل ازمايشگاهيان در دنيا مجازي جايي را بودن و همفكري كردن نداشتن. امروز همه آزمايشگاهيان در فاسكو با كمترين هزينه و بدون محدوديت مكاني و زماني با يكديگر ارتباط دارند. امروز سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو پايگاهي شده است كه رتبه آن در بين تمامي سايت ايراني به رتبه 9105 رسيده است. اهداف و برنامه عالي تر خود را تعيين كنيد و باور و ايمان خود را متمركز تر و فعال تر در مسير زندگي تان دنبال كنيد. كساني كه بيشتر صبر مي كنند در نزد الله نزديك تر اند. سربلند تر و با انگيزه تر و موفق تر باشيد.

  جالب نبود 2
 • mohsen kooshesh 1392/09/26

  ای کاش آقای خسروی از درد حقوق کم بچه های آزمایشگاهی حرف میزد و از درد بزرگ تر رشته علوم آزمایشگاهی یعنی امتحان ارشد که با نهایت تآسف در رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت که حق بچه های علوم آزمایشگاهی یا کارشناسی های دیگر وزارت بهداشت هست از رشته های زیست و شیمی دانشجو پذیرش می شود به طوری که در رشته ایمنولوژی ورودی امسال دانشگاه علوم پزشکی مشهد از 19 نفر فقط چهار نفر علوم آزمایشگاهی هست و بقیه از رشته زیست هستند. به نظر من علت این بحران و مشکل دردناک این است که بچه های علوم آزمایشگاهی در دو ترم آخر باید چیزی در حدود 34ر واحد درسی را گذرانده و امکان اتمام کارشناسی خود را در 7 ترم ندارند در حالی که در رشته زیست دانشجویان می توانند به راحتی کارشناسی خود را در 7ترم تمام کرده و برای امتحان ارشد وزارت بهداشت آماده شوند و در سمت دیگر این جریان دردناک و تاسف بار دانشجویان کارشناسی علوم آزمایشگاهی بعد از اتمام درس بلافاصله باید طرح و یا سربازی خود را شروع کرده و امکان امتحان دادن مجدد را تا پایان طرح ندارند. با توجه به موارد فوق به نظر من مشکل اصلی در تعداد واحد درسی در دو ترم آخر است که باید ان را به حداقل ممکن برسانید به گونه ای که دانشجویان در دو ترم آخر حداقل 17 و یا 15 واحد داشته باشند تا دانشجویان برای امتحان کارشناسی ارشد آماده شوند با بررسی چارت های تحصیلی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به این نتیجه رسیدم که بهترین چارت تحصیلی،چارت درسی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بوده و با در نظر گرفتن اینکه در هریک از دو ترم هفت و هشت دانشجویان 8 واحد درسی داشته لذا با تدبیر اساتید و مسولین آموزش میتوان روز های چهارشنبه و پنجشنبه را تعطیل کرد تا دانشجویان برای امتحان کارشناسی ارشد حاضر شوند پاسخ پاسخ به همه باز ارسال

  جالب نبود 2
 • nabilkhosravi 1392/09/19

  به اهداف و خواسته هاي فكر كن، باور و ايمان داشته باشيد كه شما لياقت رسيدن به اهداف و داشتن خواسته هاي تان را داريد و با آنها خوشحال و خرسند هستيد. صد در صد مطمئن باشيد كه كائنات آنها را به شما خواهد داد. خوش فكر تر، باورهاي تان عميق تر و خوشبخت تر باشيد.

  جالب نبود 2
 • مخاطب های من 1392/08/14

  سلام روایت یک خبرنگار از داستان یک زندگی... به خاطر داشته هایمان دم به دم همه باهم بگوییم الحمدالله رب العالمین" اقای نبیل خسروی را پر ازتوکل ،امید، سرشار از زندگی و پر انرژی دیدیم وتاحدودی هم شایدتوانستیم به تصویر بکشیم... بازهم" الحمدالله رب العالمین...

  جالب نبود 5
 • admin 1392/08/09

  داستان قسمتي از زندگي آقاي نبيل خسروي بعنوان يك خدمتگزار كوچك جامعه علوم آزمايشگاهي در سايت هاي ديگر نيز مورد استقبال و بازديد علاقمندان فراواني قرار گرفته است. با عنوان " داستان يك زندگي " با لينك هاي : " http://www.aparat.com/v/NH38t " و " http://www.yjc.ir/fa/news/4595101 "

  جالب نبود 4
 • marand 1392/07/25

  با سلام چه زیبا فرمودید: در زندگي بايد هدف داشت و از سختي ها و مسائل نبايد ترسيد. وبه نظر من بایدیه جوری فلسفه را وارد کرد و تنها بادیدگاه لذت نباید نگاه کرد خیلی لذت بردم . انشا الله جوانها مبارزه را از شما یاد بگیرند چرا که ما یک مبارزه همه جانبه الان نیاز داریم.

  جالب نبود 7
 • oloom_az 1392/07/25

  بابا به خودتون بيايد مگه چه اتفاقي افتاده و چي شده كه همه به به و چه چهتون در اومده يكم جنبه داشته باشيد دوستان عزيز ...

  جالب نبود -5
 • TANNAZ 1392/07/25

  "عشق و محبت " ردپای خدا در زندگیست.امیدوارم زندگیت پراز ردپای خدا باشد... از صمیم قلب تبریک می گویم,موفقیت شما افتخار ماست .

  جالب نبود 7
 • Phasco-qc 1392/07/25

  ما نيز در گروه كنترل كيفي فاسكو گواهي مي دهيم كه آقاي نبيل خسروي عاشق كارشان هستند و براي حل كردن مسائل نهايت همت و تلاش خودشان را به كار مي گيرند. سربلند تر باشند.

  جالب نبود 6
 • nabilkhosravi 1392/07/25

  زندگي با همه مسائل و سختي هايش خيلي زيباست. الحمدالله رب العالمين كه زنده ايم و مي توانيم يكي يكي مسائل را حل كنيم. از اينكه در بين فرهيختگانه عاشق و زحمتكش علوم آزمايشگاهي و پزشكي هستم، افتخار مي كنم.

  جالب نبود 9
 • neshtiman 1392/07/25

  من هم به سهم خودم تبريك ميگويم به همه دوستان فاسكويي

  جالب نبود 7
 • Afsaneh Poursalehi 1392/07/24

  یا سلام و عرض تبریک به شما، همکاران زحمت کش و همه خانواده بزرک فاسکو

  جالب نبود 9
 • roya fazli 1392/07/24

  با عرض سلام و تبریک به شما و همکاران عزیزتان امیدوارم هر چه زودتر به اهدافتان برسید.

  جالب نبود 6
 • susankhod 1392/07/24

  با سلام خدمت شما همکار گرامی وعرض تبریک ،توفیق روز افزون شما آرزوی ماست .موفق باشید

  جالب نبود 7
 • Ali Kia 1392/07/24

  باسلام و عرض تبریک به شما و همکاران محترمتان موفق و سلامت باشید

  جالب نبود 7
 • mna 1392/07/24

  آنچه که هستی هدیه خداوند به توست و آنچه که می شوی ، هدیه تو به خداوند. پس بی نظیر باش.. موفق تر و سربلند تر بودن شما دوست عزیز آرزوی من است...

  جالب نبود 6
 • oloom_az 1392/07/24

  که چی؟!!!!!

  جالب نبود -3
 • shahram 1392/07/23

  صمیمانه به شما مدیرمحترم سایت تبریک می گم و به همه کاربرهای سایت هم تبریک می گم به این واسطه روی آنتی 70 میلیون ایرانی رفتند . همیشه پایدار باشین .

  جالب نبود 9