,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
     
 روی این  صفحه بنویس
admin
فاسكويي گرامي در پرسش ها پاسخ بدهيد : " بهترين و جذاب ترين ويديو هاي علوم آزمايشگاهي | آموزش پزشكي | آموزش زبان انگليسي / از نظر شما كدام ويديو و كليپ آزمايشگاهي، پزشكي، شخيصيت ها، تفريحي، بازرگاني، ... در بخش ويديو هاي سايت فاسكو بهترين و جذاب ترين است؟ علت انتخاب خود را با همه بازديدكنندگان فاسكو در ميان بگذاريد. " ما بيشتر از اينها مي توانيم.
  
18:58 ۱۳۹۳ جمعه ۵ ارديبهشت

نظر شما
nabilkhosravi
بيائيد با هم روز آزمايشگاه و آزمايشگاهيان را امسال متفاوت تر از سال هاي قبل ياد كنيم و اجر بگذاريم. ما بيشتر از اين مي توانيم
  
16:47 ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۶ فروردين

نظر شما
admin
كارشناسان پاسخ بدهند: " اجراء طرح اعتباربخشی آزمایشگاه های تشخیص طبی | نظر كارشناسي شما در خصوص اجراء طرح اعتباربخشی آزمایشگاه های تشخیص طبی در کشور چيست؟ | بخش پرسش و پاسخ فاسكو
  
10:30 ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۶ فروردين

نظر شما
DONYA66
همکار گرامی، شما در کتاب ((اصول تئوری و مبانی کاربردی در real-time PCR)) با مواردی از قبیل مکانیسم واکنش های مختلف در این تکنیک، اصول طراحی پرایمر و پروب، چگونگی آنالیز داده ها و نحوه گزارش نتایج، مبانی کاربردی مورد استفاده در واکنش های مبتنی بر پروب و سایبرگرین، پرکاربردترین دستگاه های real-time PCR و ویژگی هریک از آنها و نیز انواع نرم افزارهای بیوانفورماتیک مورد استفاده در این تکنیک بیشتر آشنا می شوید.
  
10:50 ۱۳۹۲ شنبه ۳ اسفند

نظر شما
admin
كارشناس پرستاري از شهر كاشمر پرسش هاي آزمايشگاهي خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح كرده است. از كارشناسان متخصص و متعهد علوم ازمايشگاهي براي پاسخ دادن دعوت مي شود.
  
17:45 ۱۳۹۲ چهارشنبه ۳۰ بهمن

نظر شما
phasco
خبر فوري : " بدنبال درخواست فاسكويي ها، قابليت " حذف كردن " در بخش دوستان راه اندازي شد."
  
3:34 ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۲ آذر

نظر شما
DONYA66
سلام، براي گسترش و معرفي رشته علوم آزمايشگاهي لطفا به بخش پرسش و پاسخ مراجعه کنید و نظر خودتان را به ثبت برسایند.ممنونم
  
9:39 ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۴ آبان

نظر شما
admin
با سلام، تمامي فاسكويي هاي متعهد و دلسوز بايستي براي گسترش و معرفي ظرفيت ها و توانمندي هاي علمي و كاربردي رشته علوم آزمايشگاهي از طريق سايت جامع علوم ازمايشگاهي و پزشكي فاسكو برنامه ريزي و كوشش كنند. با انگيزه تر و با برنامه تر باشيد.
  
11:46 ۱۳۹۲ پنج شنبه ۹ آبان

نظر شما
phasco
با سلام، بالاخره به فضل الهي پاي يك خدمتگزار جامعه علوم آزمايشگاهي به صدا و سيما باز شد. در صورت تمايل شما مي توانيد فيلم مستند زندگي آقاي نبيل خسروي را در بخش ويدئو ها فاسكو ببينيد. با انگيزه تر و صبور تر باشيد.
  
18:23 ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۳ مهر

نظر شما
DONYA66
سلام دوست عزیز،دوتا فیلم خوب تو قسمت ویدئوها آپلود کردم خوشحال میشم شماهم اونا رو ببینید و اگه دوست داشتید نظرت رو هم تو قسمت نظرات زیر فیلم ها برام بنویسید.ممنونم دوست فاسکویی خوبم.
  
12:42 ۱۳۹۲ شنبه ۶ مهر

نظر شما
admin
با سلام، شما هم مي توانيد به نمايندگي از علوم آزمايشگاهيان شهر تهران در بخش پرسش و پاسخ مشاركت داشته باشيد: " ارسال پیام تبریک و شادباش علوم آزمايشگاهيان و پزشكان سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو به وزیر جديد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي"
  
19:25 ۱۳۹۲ چهارشنبه ۳۰ مرداد

نظر شما
DONYA66
سلام دوست عزیزم،خوشحال میشم نظر شمارو درمورد فیلم مسجد شیخ زائد بدونم.اینم لینکش:http://phasco.com/video/watch.aspx?Vid=202
  
12:48 ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۷ مرداد

نظر شما
admin
شما هم مي توانيد در بخش پرسش و پاسخ مشاركت داشته باشيد: " ارسال پیام تبریک و شادباش علوم آزمايشگاهيان و پزشكان سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو به وزیر جديد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي"
  
19:28 ۱۳۹۲ شنبه ۲۶ مرداد

نظر شما
admin
در مورد آزمايش جديد با عنوان" تست DNA‌ سلول آزاد " چه مي دانيد. در وبلاگ در پست " آزمایش خون جدید برای تشخیص سندرم داون جنین " در مورد آن بيشتر بخوانيد.
  
13:46 ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ خرداد

نظر شما
Phasco Institute
دانشجویان و همکاران عزیز آزمایشگاهی سلام،به اطلاع میرسانیم((واحد آموزشی فاسکو افتتاح شد)) برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمائید. http://phasco.com/Wblog.aspx?OBid=15458&t
  
9:37 ۱۳۹۲ شنبه ۷ ارديبهشت

نظر شما
DONYA66
سلام دوست عزیزم.خواستم ازتون دعوت کنم شماهم در بحث طومار تبریکات روز آزمایگشاهیان در قسمت پرسش و پاسخ شرکت کنید.مچکرم.اینم لینک مربوطه:http://phasco.com/faq.aspx?subid=523&mode=quview&id=14497
  
11:2 ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۲ فروردين

نظر شما
nabilkhosravi
برادر گرامی و ارجمندم جناب آقای behnam91 سلام، صمیمانه ترین تبریکات و شادباش های اینجانب را برای فرار رسیدن سال نو و نوروز باستانی پذیرا باشید. امیدوارم سال 1392 برای شما و خانواده محترم تان سرشار از خیر و برکت، سلامتی، سربلندی و عزت نفس باشد. الله به ما بیشتر مدد بدهد.(انشاءالله تعالی).
  
17:31 ۱۳۹۲ سه شنبه ۶ فروردين

نظر شما
phasco
خبر كوتاه : " امروز تعدادي از اعضاء محترم هيئت علمي فاسكو مطالب زيادي را در فاسكو بررسي كردند و Like هاي فراواني به مطالب علمي و كاربردي فاسكويي ها دادند."
  
18:25 ۱۳۹۱ يکشنبه ۸ بهمن

نظر شما
mitra.bmd
درون توست اگرخلوتی وانجمنی ست برون زخویش کجا می روی جهان خالیست (بیدل دهلوی)
  
13:22 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۳۰ آذر

نظر شما
mitra.bmd
_ مگر نه چیزی که امروز در تسلط توست ناچار روزی از دست تو خواهد رفت؟ پس، اکنون از ثروت خویش ببخش و بگذار فصل عطا یکی از فصلهای درخشان زندگی تو باشد _______"_جبران خلیل جبران"
  
12:10 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۵ آذر

نظر شما
nabilkhosravi
جناب آقاي احمدي كيا سلام، انجام كار فرهنگي و توسعه اصول انساني، اخلاقي و كاري نياز به صبر و حوصله زيادتري دارد و شما بعنوان يك شخصيت علمي با اين اصل كاملاً آشنا هستيد. همه ما بايستي با حضور و فعاليت علمي و آگاهانه خودمان بستر هاي فرداي بهتر را براي خودمان و فرزندانمان بوجود بياوريم. از شما درخواست مي كنم باشيد و كمك كنيد كه توانمندي هاي علمي و كاربردي علوم آزمايشگاهيان و پزشكان بيشتر از اينها با برنامه ريزي و تلاش پويا تر و موثر تر شوند. پيشاپيش از حضور فعال تر و علمي تر شما در تمامي بخش هاي فاسكو متشكرم. سربلند تر و با انگيزه تر باشيد.
  
23:46 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۴ آذر

نظر شما
admin
با سلام و تشكر از ارسال پيام تان، بودن و نبودن، كمك كردن و كمك نكردن، آشتي كردن يا قهر كردن، ... هميشه در مسير ما در زندگي خواهند بود، مهم اين است كه ما با آگاهي و رشادت كدام يك را انتخاب مي كنيم. ما تصميم گرفته ايم كه باشيم و به ديگران و خودمان با ابتكار و خلاقيت و امكانات رو كمك كنيم. رقابت فاسكو بهانه ايي بر دور هم بودن و به هم كمك كردن است. كسي كه قصد دارد اطلس و توضيحات آنها را ياد بگيرد به هر سايتي سر مي زند و نياز خود را برآورده مي سازد. در فاسكو يا در هر جاي ديگر. تصميم با شماست كه باشيد يا نباشيد. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
12:25 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۴ آذر

نظر شما
mahdi_davarpanahm
باسلام خدمت جناب اقاي احمدي نيا ،شما بايد تا اخر اين دوره در رقابت تشريف داشته باشيد ،به وجود شخصي مانند شما در اين سايت نياز است
  
9:15 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۴ آذر

نظر شما
nasom
سلامو خسته نباشی خدمت شما. امتیاز خیلی خوبی کسب کردید بهتون تبریک میگم.به امید موفیت روز افزون
  
22:55 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۹ آذر

نظر شما
marand
من بررسی اسلایدهایت را دیدم عالی بود موفق باشید
  
13:7 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۸ آذر

نظر شما
مشخصات

 کاربری : behnam91
امتياز  : 0
نام :  
جنسیت :  مرد
متولد :  ۱۳۶۷ جمعه ۲۰ خرداد
شهر :  تهران
رشته :  قارچ شناسی پزشکی
 تحصیلات :  کارشناسی ارشد
تخصص :  
محل کار :  
 شغل :  
رتبه  :   

لیست دوستان
shahram
admin
A.BakhtiRI
katiraee_f
TANNAZ
z_biotech
phasco
nabilkhosravi
farideh
T.Nikravan
farzaneh28
aitan

مشاهده همه دوستان
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

تب استخوان شکن, viruria, جراحی, تار, كليوي, تب دانگ خونی (هموراژیک), دستگاه ویداس, کولونوسکوپی, آزروفیل, ایمنولوژی, پرايمر, ویروس, باسیلی, فلوکولاسیون, بیماریزا, زیست‌شناسی, ديوکسين, IgE, ميكروب, ماکروفاژ, لاكتوباسیلوس, کلشی‌سین, تشخیص سریع محل سرطان, دیورتیکولیت , وریدی, پیتدکراتولایزیس, ائوزينوفيل, هموگلوبین, ورزش, بیماری راشی تیسم, يرقان, سولفورافن, ديكروسليوزيس, کالیفرنیا, میکروبیولوژی, سیتوپلاسم, والپورات, انتی بادی نشان دار , سمينوماي, كروموزوم‌هاي, مستندات, مکانیزمهای, كيت هاي آزمايشگاهي سرولوژي, پارچه‌های ضدمیکروب, نانوگرم, گویچه‌ها, lymphoblastic, پولیوویروس, هيالن, نازوفارنکس, متدهاي, لوزالمعده, ایزوآنزیم, اندوژن, سان‌دیگو, IFA, تستهای آزمایشگاهی (Cholesterol), گونادوتروپین, Персийскизалив, مانيتول, هیدروکربن, تغذیه با شیر مادر, تکذیب, Sideroblastic, تست‌هاي, آپولیپوپروتئین, کورینه, بيوتروريستي, انتخابگري, دستگاه تمام اتوماتيك الايزا ,