,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
     
 روی این  صفحه بنویس
admin
فاسكويي گرامي در پرسش ها پاسخ بدهيد : " بهترين و جذاب ترين ويديو هاي علوم آزمايشگاهي | آموزش پزشكي | آموزش زبان انگليسي / از نظر شما كدام ويديو و كليپ آزمايشگاهي، پزشكي، شخيصيت ها، تفريحي، بازرگاني، ... در بخش ويديو هاي سايت فاسكو بهترين و جذاب ترين است؟ علت انتخاب خود را با همه بازديدكنندگان فاسكو در ميان بگذاريد. " ما بيشتر از اينها مي توانيم.
  
18:58 ۱۳۹۳ جمعه ۵ ارديبهشت

نظر شما
nabilkhosravi
بيائيد با هم روز آزمايشگاه و آزمايشگاهيان را امسال متفاوت تر از سال هاي قبل ياد كنيم و اجر بگذاريم. ما بيشتر از اين مي توانيم
  
16:47 ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۶ فروردين

نظر شما
admin
كارشناسان پاسخ بدهند: " اجراء طرح اعتباربخشی آزمایشگاه های تشخیص طبی | نظر كارشناسي شما در خصوص اجراء طرح اعتباربخشی آزمایشگاه های تشخیص طبی در کشور چيست؟ | بخش پرسش و پاسخ فاسكو
  
10:30 ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۶ فروردين

نظر شما
DONYA66
همکار گرامی، شما در کتاب ((اصول تئوری و مبانی کاربردی در real-time PCR)) با مواردی از قبیل مکانیسم واکنش های مختلف در این تکنیک، اصول طراحی پرایمر و پروب، چگونگی آنالیز داده ها و نحوه گزارش نتایج، مبانی کاربردی مورد استفاده در واکنش های مبتنی بر پروب و سایبرگرین، پرکاربردترین دستگاه های real-time PCR و ویژگی هریک از آنها و نیز انواع نرم افزارهای بیوانفورماتیک مورد استفاده در این تکنیک بیشتر آشنا می شوید.
  
10:50 ۱۳۹۲ شنبه ۳ اسفند

نظر شما
admin
كارشناس پرستاري از شهر كاشمر پرسش هاي آزمايشگاهي خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح كرده است. از كارشناسان متخصص و متعهد علوم ازمايشگاهي براي پاسخ دادن دعوت مي شود.
  
17:45 ۱۳۹۲ چهارشنبه ۳۰ بهمن

نظر شما
phasco
خبر فوري : " بدنبال درخواست فاسكويي ها، قابليت " حذف كردن " در بخش دوستان راه اندازي شد."
  
3:34 ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۲ آذر

نظر شما
DONYA66
سلام، براي گسترش و معرفي رشته علوم آزمايشگاهي لطفا به بخش پرسش و پاسخ مراجعه کنید و نظر خودتان را به ثبت برسایند.ممنونم
  
9:39 ۱۳۹۲ سه شنبه ۱۴ آبان

نظر شما
admin
با سلام، تمامي فاسكويي هاي متعهد و دلسوز بايستي براي گسترش و معرفي ظرفيت ها و توانمندي هاي علمي و كاربردي رشته علوم آزمايشگاهي از طريق سايت جامع علوم ازمايشگاهي و پزشكي فاسكو برنامه ريزي و كوشش كنند. با انگيزه تر و با برنامه تر باشيد.
  
11:46 ۱۳۹۲ پنج شنبه ۹ آبان

نظر شما
phasco
با سلام، بالاخره به فضل الهي پاي يك خدمتگزار جامعه علوم آزمايشگاهي به صدا و سيما باز شد. در صورت تمايل شما مي توانيد فيلم مستند زندگي آقاي نبيل خسروي را در بخش ويدئو ها فاسكو ببينيد. با انگيزه تر و صبور تر باشيد.
  
18:23 ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۳ مهر

نظر شما
DONYA66
سلام دوست عزیز،دوتا فیلم خوب تو قسمت ویدئوها آپلود کردم خوشحال میشم شماهم اونا رو ببینید و اگه دوست داشتید نظرت رو هم تو قسمت نظرات زیر فیلم ها برام بنویسید.ممنونم دوست فاسکویی خوبم.
  
12:42 ۱۳۹۲ شنبه ۶ مهر

نظر شما
admin
با سلام، شما هم مي توانيد به نمايندگي از علوم آزمايشگاهيان شهر تهران در بخش پرسش و پاسخ مشاركت داشته باشيد: " ارسال پیام تبریک و شادباش علوم آزمايشگاهيان و پزشكان سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو به وزیر جديد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي"
  
19:25 ۱۳۹۲ چهارشنبه ۳۰ مرداد

نظر شما
DONYA66
سلام دوست عزیزم،خوشحال میشم نظر شمارو درمورد فیلم مسجد شیخ زائد بدونم.اینم لینکش:http://phasco.com/video/watch.aspx?Vid=202
  
12:48 ۱۳۹۲ يکشنبه ۲۷ مرداد

نظر شما
admin
شما هم مي توانيد در بخش پرسش و پاسخ مشاركت داشته باشيد: " ارسال پیام تبریک و شادباش علوم آزمايشگاهيان و پزشكان سايت جامع علوم آزمايشگاهي و پزشكي فاسكو به وزیر جديد وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي"
  
19:28 ۱۳۹۲ شنبه ۲۶ مرداد

نظر شما
admin
در مورد آزمايش جديد با عنوان" تست DNA‌ سلول آزاد " چه مي دانيد. در وبلاگ در پست " آزمایش خون جدید برای تشخیص سندرم داون جنین " در مورد آن بيشتر بخوانيد.
  
13:46 ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۰ خرداد

نظر شما
Phasco Institute
دانشجویان و همکاران عزیز آزمایشگاهی سلام،به اطلاع میرسانیم((واحد آموزشی فاسکو افتتاح شد)) برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمائید. http://phasco.com/Wblog.aspx?OBid=15458&t
  
9:37 ۱۳۹۲ شنبه ۷ ارديبهشت

نظر شما
DONYA66
سلام دوست عزیزم.خواستم ازتون دعوت کنم شماهم در بحث طومار تبریکات روز آزمایگشاهیان در قسمت پرسش و پاسخ شرکت کنید.مچکرم.اینم لینک مربوطه:http://phasco.com/faq.aspx?subid=523&mode=quview&id=14497
  
11:2 ۱۳۹۲ پنج شنبه ۲۲ فروردين

نظر شما
nabilkhosravi
برادر گرامی و ارجمندم جناب آقای behnam91 سلام، صمیمانه ترین تبریکات و شادباش های اینجانب را برای فرار رسیدن سال نو و نوروز باستانی پذیرا باشید. امیدوارم سال 1392 برای شما و خانواده محترم تان سرشار از خیر و برکت، سلامتی، سربلندی و عزت نفس باشد. الله به ما بیشتر مدد بدهد.(انشاءالله تعالی).
  
17:31 ۱۳۹۲ سه شنبه ۶ فروردين

نظر شما
phasco
خبر كوتاه : " امروز تعدادي از اعضاء محترم هيئت علمي فاسكو مطالب زيادي را در فاسكو بررسي كردند و Like هاي فراواني به مطالب علمي و كاربردي فاسكويي ها دادند."
  
18:25 ۱۳۹۱ يکشنبه ۸ بهمن

نظر شما
mitra.bmd
درون توست اگرخلوتی وانجمنی ست برون زخویش کجا می روی جهان خالیست (بیدل دهلوی)
  
13:22 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۳۰ آذر

نظر شما
mitra.bmd
_ مگر نه چیزی که امروز در تسلط توست ناچار روزی از دست تو خواهد رفت؟ پس، اکنون از ثروت خویش ببخش و بگذار فصل عطا یکی از فصلهای درخشان زندگی تو باشد _______"_جبران خلیل جبران"
  
12:10 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۱۵ آذر

نظر شما
nabilkhosravi
جناب آقاي احمدي كيا سلام، انجام كار فرهنگي و توسعه اصول انساني، اخلاقي و كاري نياز به صبر و حوصله زيادتري دارد و شما بعنوان يك شخصيت علمي با اين اصل كاملاً آشنا هستيد. همه ما بايستي با حضور و فعاليت علمي و آگاهانه خودمان بستر هاي فرداي بهتر را براي خودمان و فرزندانمان بوجود بياوريم. از شما درخواست مي كنم باشيد و كمك كنيد كه توانمندي هاي علمي و كاربردي علوم آزمايشگاهيان و پزشكان بيشتر از اينها با برنامه ريزي و تلاش پويا تر و موثر تر شوند. پيشاپيش از حضور فعال تر و علمي تر شما در تمامي بخش هاي فاسكو متشكرم. سربلند تر و با انگيزه تر باشيد.
  
23:46 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۴ آذر

نظر شما
admin
با سلام و تشكر از ارسال پيام تان، بودن و نبودن، كمك كردن و كمك نكردن، آشتي كردن يا قهر كردن، ... هميشه در مسير ما در زندگي خواهند بود، مهم اين است كه ما با آگاهي و رشادت كدام يك را انتخاب مي كنيم. ما تصميم گرفته ايم كه باشيم و به ديگران و خودمان با ابتكار و خلاقيت و امكانات رو كمك كنيم. رقابت فاسكو بهانه ايي بر دور هم بودن و به هم كمك كردن است. كسي كه قصد دارد اطلس و توضيحات آنها را ياد بگيرد به هر سايتي سر مي زند و نياز خود را برآورده مي سازد. در فاسكو يا در هر جاي ديگر. تصميم با شماست كه باشيد يا نباشيد. موفق تر و سربلند تر باشيد.
  
12:25 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۴ آذر

نظر شما
mahdi_davarpanahm
باسلام خدمت جناب اقاي احمدي نيا ،شما بايد تا اخر اين دوره در رقابت تشريف داشته باشيد ،به وجود شخصي مانند شما در اين سايت نياز است
  
9:15 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۴ آذر

نظر شما
nasom
سلامو خسته نباشی خدمت شما. امتیاز خیلی خوبی کسب کردید بهتون تبریک میگم.به امید موفیت روز افزون
  
22:55 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۹ آذر

نظر شما
marand
من بررسی اسلایدهایت را دیدم عالی بود موفق باشید
  
13:7 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۸ آذر

نظر شما
مشخصات

 کاربری : behnam91
امتياز  : 0
نام :  
جنسیت :  مرد
متولد :  ۱۳۶۷ جمعه ۲۰ خرداد
شهر :  تهران
رشته :  قارچ شناسی پزشکی
 تحصیلات :  کارشناسی ارشد
تخصص :  
محل کار :  
 شغل :  
رتبه  :   

لیست دوستان
T.Nikravan
katiraee_f
z_biotech
admin
elham.g
A.BakhtiRI
phasco
farzaneh28
vesali
nabilkhosravi
shahram
TANNAZ

مشاهده همه دوستان
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

ASO, تروپونین, تولارمي, اچ دی ال, سولفوساليسيليك, نوکلئیک, لوزالمعده, فرآیند فاگوسیتوز, التهاب آپاندیس, مگاویروس, فولیکولار, داروی ضدویروسی ریباویرین, آنتي‌ژن, بتاهیدروکسی, بیماری کبدی, دستورالعمل‌هایی, میکروسکوپ, بیلی روبین غیر مستقیم, میکروبیولوژی, CRF, میوه, ویروسی, ‏Real-Time, استرپتومایسین, مصرف مکمل ویتامین D , نامیرایی, تولوئن, نوتروفیل, رزیدنت, مصرف بی‌رویه و خودسرانه دارو , هماچوري, آدنوما, آنتی تایرو گلوبولین آنتی بادی, تعرفه‌های آزمایشگاه‌های تشخیص طبی, ترانسپورت, آنزیمی, پاندورا, گلیکولیز, میکروسکوپ, تيروگلوبولين, درد میگرن, طبقه بندی ویروسها , آدنوزین, G6PD: مخفف و مختصر شده براي glucose 6 phosphate dehydrogenase, آزمايش شيميايي ادرار, Abiogenesis, تب خال, VLDL, viruses, neshtiman, نخبگان, هليکوباکترپيلوري, gamma-tocopherol،, كولوركتالي, هموگلوبين, ویبریوکلرا, اولیگومنوره, تالاسمی, دیوید, مولکولی, همولیتیک, Tamm-horsfall, فهلینگ, نوتروفیل, عفونت لگنی (PID), ترازوی, پنموکوک, CLIA, طاعون, تترااستيك,