,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
     
 روی این  صفحه بنویس
admin
كاربر گرامي سلام، به دهمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو خيلي خوش آمديد. اميد است با حضور كارشناسي فعال، متعهدانه و با نشاط شما در اين دوره، شاهد گسترش بيشتر همكاري هاي علمي و كاربردي در بين تمامي فاسكويي ها گرامي باشيم و يك رقابت جوانمردانه و درست را با كمك يكديگر رغم بزنيم. با انگيزه تر و موفق تر باشيد
  
12:52 ۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۰ آذر

نظر شما
anaimi
مرسی دوسته عزیز بابت جوابی که به سوالم دادی مرســــــــــــــــــــــــی تشکر
  
14:4 ۱۳۹۲ پنج شنبه ۳۰ آبان

نظر شما
baraniiiii
سعیکم مشکور واجرکم مقبول. با سلام.اگرواقعا من انقدر وقت شما راگرفته ام پوزش میخواهم.امااگر اینقدر سرتان شلوغ است اینجا چه میکنید؟؟؟!!!آیاواقعا انقدرسرتان شلوغ است که دادن یک جواب اضافه تر به بیمار را گرفتن وقتتان میدانید؟؟؟ بنده شما رامجبور به جواب دادن نکرده بودم واز شخص شما سوال نپرسیده بودم!!!من موضوعی رافراموش کرده بودم که بعدا بیان کردم.اگر واقعا انقدر سرتان شلوغ است ویک کامنت بیشتر انقدرشماراناراحت نموده ووقت گرانبهای شما راگرفته پس در این سایت چه میکنید؟؟؟!!!من دکترهای بسیاری رامیشناسم که واقعا سرشان شلوغ است و وقت شرکت دراین گونه سایتها راندارند.وادعایی هم ندارند.لطفادیگرشما نه پیغامی در صفحه من بگذارید نه جوابی به سوال من بدهید.هستند دوستان دلسوز ومهربانی که دراین مدت بی هیچ منت وصحبت مغرضانه ایی بنده را ندیده ونشناخته موردلطف قرار دادند.واز شما نیز متشکرم چرا که(من لم یشکر مخلوق لم یشکر الخالق).والله یهدیکم.
  
15:29 ۱۳۹۲ دوشنبه ۲۷ آبان

نظر شما
فکر میکنم نیازاست تا موضوعی روشن شود من به خاطر علاقه به شخص مسئول سایت و این سایت جواب شما را دادم و دعوت ایشان را اجابت کردم نه شما فکر میکنم فراموش کرده اید که در دیوار مسئول این سایت از جواب ندادن کارشناسان گلایه داشتید خوب این گلایه شما بصورت اطلاعیه به همه کارشماسان در سایت اعلام شد و درخواست گردید که با توجه به باردار بودن شما ، رفع نگرانی به عمل آید . خوب فکر مبکنبد اگر از اول می گفتید این آزمایشات مربوط به پارسال است چه اتفاقی می افتاد ؟ مطمئنا همه کاربران خوب این سایت در همان روزاول به شما می گفتند جای نگرانی ندارد آزمایش الان مهم است نه یک سال پیش .اما همانطور که فرمودید بخاطر فراموشی شما این اتفاق نیافتاد چون این کارشناسان با توجه به باردار بودن شما و همانگونه که گفتم بالا بودن هورمون TSH خواستند با احتیاط سخن بگویند . خوب حالا وقت کاربران هیچ آیا معتقد نیستید همین فراموش کردن شما باعث شد وقت تان بیشتر گرفته شود و دیگر نیازی هم نبود که در صفحه ادمین این سایت گلایه داشته باشید . با این وجود قبول دارم که یکی از محدودیت های دنیا مجازی هم همین است که فقط کلمات را منتقل میکند نه لحن و روح کلمات و نیت گوینده را از این نظر اگر لحن سخنان مایه رنجش شما گردید صمیمانه عذر خواهی میکنم
    
16:10 ۱۳۹۲ سه شنبه ۲۸ آبان
mojghan
سلام خسته نباشین میخواستم سوالی داشته باشم ازتون میشه با طرح واسه ارشد خوند؟ میشه رسوند؟ ی نفر ارشد هماتو میشه معرفی کنین که کمکم کنه وازش راهنمایی بخوام
  
13:10 ۱۳۹۲ سه شنبه ۳۰ مهر

نظر شما
هیچ کاری نشد نداردولی خوب سخت است و شدت سختی آن با نوع رشته ایکه که می خواهید امتحانبدهیدو اینکه در کجا و با چه حجم کاری م یخواهید طرح بگذرانیددارد چند نفر از آشناییان هستند در حال اماده سازی برای هماتو هستند در صورتی که تمایل داشتید پیام دهید.
    
19:2 ۱۳۹۲ چهارشنبه ۸ آبان
marava
سلام آقای دکتر وقت بخیر میخواستم اگر براتون زحمت نیست آخرین نسخه رو برای من هم بفرستید ممنون میشم در صورت تمایل اطلاع بدید ایمیلمو رو براتون بفرستم ممنون CLSI
  
13:17 ۱۳۹۲ جمعه ۱ شهريور

نظر شما
خیلی ممنون آقای دکتر از لطفتون
    
23:33 ۱۳۹۲ يکشنبه ۳ شهريور
phasco
در پاسخ به خبر فوري ديروز ما در سايت : " كاربر A.BakhtiRI از تهران در بخش پرسش و پاسخ پيشتاز ساير كاربران علمي و كارشناس است و پرسش ها را متعهدانه و كاملاً علمي پاسخ مي دهد. با كاربر A.BakhtiRI بيشتر آشنا شويد." امروز كاربر خانم A.BakhtiRI اينگونه پاسخ خبر ما را داده است : " سلام شما بینهایت لطف دارید. من بدلیل علاقه زیاد وتعصبی که به رشته علوم آزمایشگاهی و رشته های مرتبط دارم ، همواره دوست دارم که تمامی افراد این رشته جزو بهترین های علوم پزشکی باشند و بدون تعارف مطمئنم تک تک این افراد شایستگی شان به مراتب از من بیشتر است و شاید تنها بدلیل زمان آزاد بیشتر من است که فرصت میکنم در سایت ها و کتب جستجوی بیشتری بکنم تا افتخار خدمت به سایت کاربردی شما و کاربران خوب و فرهیخته آن نصیب من بشود باز هم از شما تشکر میکنم "
  
16:10 ۱۳۹۱ جمعه ۱۷ شهريور

نظر شما
nabilkhosravi
آغاز ماه بندگي، خودسازي و مبارك رمضان را به شما و خانوداه محترم تان تبريك مي گويم.
  
12:29 ۱۳۹۱ شنبه ۳۱ تير

نظر شما
admin
با سلام، اگر مايل بوديد با آقاي پيمان قريشي زاده با نام كاربري " peyman.innovate " داراي مدرك كارشناسي ارشد ژنتيك كه همكنون در كشور مالزي در دانشگاه تدريس مي كنند بيشتر اشنا شويد." ايجاد و گسترش ارتباطات يك هنر است ". سربلند تر و موفق تر باشيد.
  
19:49 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۲۹ تير

نظر شما
phasco
اولين درخواست خريد در بازار فاسكو بنام كاربر saramlab براي خريد : " محیط کشت مایع PPLO " ثبت شد.
  
15:36 ۱۳۹۱ يکشنبه ۲۵ تير

نظر شما
admin
فراخوان ميكروبيولوژيست ها و كارشناسان علاقمند به علم ميكروب شناسي براي دادن پاسخ كارشناس و علمي خود به پرسش زير در بخش پرسش و پاسخ : " كاربر n421 : شكل كلوني _شبيه چشم گاو!!!! | آيا كسي مي داند كدام باكتري كلوني شبيه چشم گاو ايجاد مي كند ؟ " لطفاً پاسخ خود را در بخش پرسش و پاسخ تايپ كنيد. كارشناس تر و سربلند تر باشيد.
  
14:5 ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۸ تير

نظر شما
کلبسیلا پنومونیه
    
23:29 ۱۳۹۳ يکشنبه ۱ تير
کلبسیلا پنومونیه
    
23:29 ۱۳۹۳ يکشنبه ۱ تير
phasco
خبر، خبر، خبر : عكس هاي 3 تابلو فرش نفيس تبريز، جوايز نفرات اول تا سوم هشتمين دوره رقابت برترين هاي فاسكو در بخش تصاوير / گالري admin براي بازديد عموم به روز رساني شده است.
  
19:31 ۱۳۹۱ شنبه ۱۰ تير

نظر شما
phasco
خبر، خبر، خبر: خانم دكتر بيداد با نام كاربري (kbidad) متخصص ايمونولو‍ژي از دانشگاه علوم پزشكي تهران به جمع علوم آزمايشگاهي هاي فاسكو پيوست. ورود ايشان را به جمع فاسكويي ها خير مقدم مي گوئيم.
  
13:39 ۱۳۹۱ سه شنبه ۶ تير

نظر شما
phasco
خبر خبر خبر : " استاد ارجمند جناب آقای دکتر عیسی صالحی متخصص ایمونولوژی از دانشکده علوم پزشکی تهران به جمع علوم آزمایشگاهی هاي فاسكو پیوست. انشاءالله مقدم و حضور علمی شان برای جمیع فاسکویی ها پر خیر و برکت باشد."
  
10:43 ۱۳۹۱ شنبه ۳ تير

نظر شما
IT
خبر خبر خبر : " استاد ارجمند جناب آقای دکتر عیسی صالحی متخصص ایمونولوژی از دانشکده علوم پزشکی تهران به جمع علوم آزمایشگاهی پیوست. انشاءالله مقدم و حضور علمی شان برای جمیع فاسکویی ها پر خیر و برکت باشد."
  
0:4 ۱۳۹۱ شنبه ۳ تير

نظر شما
phasco
خبر خبر خبر : راي و نظر شما براي ما خيلي مهم است، در بخش پرسش و پاسخ، مشاركت كنيد و پاسخ بدهيد: " دوستان با توجه به راه اندازی بخش ویدئو های فاسکو و با توجه به تازه کار بودن این بخش ، بسیاری از کاربران نظرات متنوعی در مورد این بخش را برای مدیریت سایت ارسال کردند که خوشبختانه اکثر نظرات ، مثبت بود (خدا رو شکر) . در نظر داشتم با طرح این سوال از کاربران سایت بخواهم که نظراتشون در مورد این بخش جدید را اینجا در قالب پاسخ به این سوال بیان کنند . تا هم از عملکرد این بخش آگاه شویم و هم از نظرات سازنده شما برای بهبود این بخش استفاده کنیم. "
  
16:5 ۱۳۹۱ شنبه ۲۷ خرداد

نظر شما
IT
كاربر گرامي سلام، امروز بخش ويدئو و فیلم های آموزشی،علمي و تخصصی آزمایشگاهی فاسکو براي اولين بار در تاريخ آزمايشگاهيان ايران راه اندازي شد. اين افتخار ملي بر شما و جامعه آزمايشگاهيان سراسر ايران و دنيا مبارك باد. فعال تر و با انگيزه تر باشيد.
  
20:17 ۱۳۹۱ شنبه ۲۰ خرداد

نظر شما
IT
كاربر گرامي سلام، امروز بخش ويدئو و فیلم های آموزشی،علمي و تخصصی آزمایشگاهی فاسکو براي اولين بار در تاريخ آزمايشگاهيان ايران راه اندازي شد. اين افتخار ملي بر شما و جامعه آزمايشگاهيان سراسر ايران و دنيا مبارك باد. فعال تر و با انگيزه تر باشيد.
  
20:16 ۱۳۹۱ شنبه ۲۰ خرداد

نظر شما
IT
آهاي آهاي خبر، آهاي آهاي خبر، آزمايشگاهيان به گوش باشيد: " بزودي لينك بزرگ ترين و متمركزترين ويدئوها و فيلم هاي آموزشي، تخصصي و تفريحي رشته علوم آزمايشگاهي در سايت فاسكو راه اندازي مي شود.*** سايت فاسكو، ميعادگاه آزمايشگاهيان متعهد، عاشق، آگاه و به روز است *** "
  
19:36 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۶ خرداد

نظر شما
Phasco-qc
چقدر از نكات علمي و كاربردي سمپلري كه با آن كار مي كنيد اطلاعات و معلومات داريد؟حتماً اين پست جديد را در بخش وبلاگ ها بخوانيد : " چند نکته در مورد استفاده صحیح از سمپلر "
  
15:19 ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۴ خرداد

نظر شما
phasco
امروز خانم دكتر فرساد فرسادي از شهر تبريز در سايت ثبت نام كرد و به جمع فاسكويي ها پيوست.
  
12:10 ۱۳۹۱ پنج شنبه ۱۱ خرداد

نظر شما
nabilkhosravi
جناب آقاي دكتر سجودي مقدم سلام، امروز از خداوند منان بيشتر سپاسگزارم كه سايت فاسكو را كانوني دلگرم كننده و بالنده براي زحمتكشان جامعه بزرگ و سربلند آزمايشگاهي قرار داده است و شرايطي فراهم آورده است كه پايگاهي كاملاً علمي و به روز براي تمامي آزمايشگاهيان متعهد و نيز ساير علاقمندان به علم با ارزش علوم آزمايشگاهي بشود. از زحمت ها و تلاش هاي دلسوزانه و آگاهانه شما در ايجاد و گسترش همكاري و ارتباطات و همفكري با ساير كاربران سايت فاسكو تشكر و قدرداني مي كنم. به قول مديران فاسكو: " موفق تر و سربلند تر باشيد " .
  
18:8 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۳ خرداد

نظر شما
phasco
در پرسش ها پاسخ بدهيد : " بین ایمونولوژی و هماتولوژی شما چه رشته ای را برای ادامه تحصیل ترجیح می دهید؟چرا؟ "
  
13:2 ۱۳۹۱ سه شنبه ۲ خرداد

نظر شما
phasco
خبر، خبر، خبر : بزودي بزرگ ترين بازار اينترنتي تجهيزات و ملزومات مصرفي آزمايشگاهي در سايت فاسكو راه اندازي مي شود. فروشندگان و مصرف كنندگان آزمايشگاهي خود را آماده كنند.
  
11:31 ۱۳۹۱ سه شنبه ۲ خرداد

نظر شما
nabilkhosravi
جناب آقای دکتر سجودی مقدم سلام، لیست قیمت را برای تان ارسال کردم. یا الله مدد
  
13:14 ۱۳۹۱ جمعه ۲۹ ارديبهشت

نظر شما
phasco
دعوت حمیدرضا درستکار / دانشجوی کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی از شما برای پاسخ به پرسش : " تب کریمه کنگو موضوعی برای شایعه پراکنی / با سلام خدمت همه دوستان ، با توجه به رواج شایعات غیر علمی و بی اساس در مورد شیوع و آلودگی های بیماری تب کریمه کنگو ، از دوستان می خواهم راجع به این بیماری مطالبی بنویسند. همچنین مطالب مهمی همچون آلوده نبودن گوشت های تایید شده دامپزشکی ، از بین رفتن ویروس در اثر پختن کامل گوشت و نیز توسط 24 ساعت در دمای انجماد قرار گرفتن را هم اطلاع رسانی نمایند. منتظریم توضیحات بیشتر را از زبان علاقمندان به ویروس شناسی بشنویم. " موفق تر باشید.
  
23:33 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت

نظر شما
admin
کاربر گرامی وقت به خیر، آیا می دانید که بعنوان یکی از کاربران حاضر در هشتمین دوره رقابت علمی برترین های سایت فاسکو می توانید هر روز در " آزمون رقابتی روزانه " در بخش " فاسکو من " شرکت کنید و با انتخاب 10 سوال مقطع کارشناسی 100 امتیاز و یا با انتخاب 10 سوال مقطع کارشناسی ارشد 150 امتیاز به مجموع امتیازات خود بیافزائید؟ این رقابت علمی کم نظیر برای یادآوری روزهای شیرین امتحان دادن و نیز مروز و ارتقاء دادن بیشتر سطح کمی و کیفی معلومات علمی و کاربردی شما طراحی و راه اندازی شده است. منتظر حضور فعال تر و علمی تر شما هستیم.
  
19:19 ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت

نظر شما
admin
کاربر گرامی سلام، به جمع شرکت کنندگان هشتمین دوره رقابت علمی برترین های سایت فاسکو خوش آمدید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه امتیاز گیری در این رقابت علمی کم نظیر علوم آزمایشگاهی به لینک " نحوه امتیاز گیری در رقابت علمی فاسکو " در صفحه اصلی مراجعه نمائید. امیدواریم شما یکی از برندگان این دوره باشید. فعال تر و علمی تر باشید.
  
19:18 ۱۳۹۱ يکشنبه ۱۰ ارديبهشت

نظر شما
admin
قابل توجه علاقمندان رشته انگل شناسی : " آقای دکتر محمد حسن کهنسال متخصص انگل شناسی پزشکی از شهر تبریز استان آدر بایجان شرقی به جمع فاسکویی ها پیوست ورودشان را به جامعه انگل شناسی سایت فاسکو خیرمقدم می گوئیم. "
  
16:55 ۱۳۹۱ چهارشنبه ۶ ارديبهشت

نظر شما
vesali
سلام سال نو بر شما گرامی مبارک.همراه با بهترین آرزوها برای شما بزرگوار موفق تر و علمی تر باشید.
  
8:17 ۱۳۹۱ سه شنبه ۱۵ فروردين

نظر شما
بسیار سپاسگزارم و امیدوارم شما هم سالی سرشار از کامیابی و موفقیت در تمام شئونات زندگی داشته باشید. در پناه حق باشیدو خدا یاورتان.
    
20:2 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۱ فروردين
nabilkhosravi
جناب آقای دکتر سجودی مقدم سلام، " سال نو بر جنابعالی و خانواده محترم تان گرامی و خجسته باد " . امیدوارم سال جدید، خیر و برکت، سلامتی و سربلندی بیشتری را برای تان به ارمغان بیاورد. انشاءالله
  
2:26 ۱۳۹۱ دوشنبه ۱۴ فروردين

نظر شما
جناب خسروی عزیز خیلی ازش ما ممنونم و واقعا از بابت اینکه بدلیل مشغله شغلی آنچنان که باید و شاید نمیتوانم در این سایت خوب و پویا همرا و همقدم شما نیکان باشم بسیار ناراحتم و امیدوارم پوزش مرا بپذیرید
    
20:0 ۱۳۹۱ دوشنبه ۲۱ فروردين
admin
جناب آقای دکتر سجودی مقدم از شما دعوت می شود در صورت امکان پاسخ علمی و کاربردی خودتان برای پرسش یکی از کاربران که جانباز نیز می باشند در بخش پرسش و پاسخ در قالب یک پاسخ مطرح فرمائید: " خروج طحال و عوارض پیرامون آن باسوال :یکی از جانبازان جنگم که در سال 60 بعلت برخورد ترکش طحالم را خارج کرد ه اند و از همان زمان بصورت مستمر تا دوسال قبل هرسالی چهار بار ودر هر نوبت حدود 450cc اهدای خون نموده ام با توجه به اینکه سابقه مصرف سیگار و یا هیچگونه موادی بصورت تدخینی ندارم پس از قطع فسد خون بعلت تشدید بیماری اعصاب و روانم چهره ای تیره پیدا کرده ام بطوریکه اگر شخصی مرا نشناسد این اشتباه برایش پیش می آید که سیگاری با سابقه طولانی مدت و یا معتاد میباشم بفرمایید که آیا این علت ربطی به از دست دادن طحال و یا قطع ناگهانی اهدای خون دارد یا نه ؟ آیا خروج طحال باعث غلظت خون بخاطر عدم دفع گلبولهای فرسوده خون و تجمع آنها و ایجاد چهره ای تیره میشود ؟ ( واکنشی که در افراد سیگاری بعلت فرو بردن دود و کمبود اکسیژن و در نتیجه تولید گلبول قرمز خون و تجمع آنها و چهره ای تیره میشود ) در ضمن اینجانب از لحاظ اخلاط چهارگانه دارای طبعی دموی میباشد " . سربلند تر و علمی تر باشید.
  
2:15 ۱۳۹۰ چهارشنبه ۳ اسفند

نظر شما
vesali
سلام من شما را به لیست دوستانم اضافه کردم البته با اجازه ی شما لطفا در خواست من را قبول کنید
  
12:22 ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۷ دي

نظر شما
admin
با سلام، شاید علاقمند باشید در خبر ها بخوانید : " برگزاری يازدهمين کنگره بين المللي ايمونولوژي و آلرژي ايران در سال 1391 "
  
0:24 ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱ دي

نظر شما
admin
در پرسش ها پاسخ دهید : "زبان انگلیسی رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی، بیوتکنولوژی و پزشکی - استفاده کردن از زبان انگلیسی برای مطرح کردن و پاسخ دادن به مطالب و بحث های علمی و کاربردی رشته های علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی،بیوتکنولوژی و پزشکی در سایت فاسکو چه نتایج و دستاوردهایی برای کاربران و متخصصین علوم آزمایشگاهی، میکروب شناسی،بیوتکنولوژی و پزشکی موجود در سایت بهمراه خواهد آورد؟ "
  
10:24 ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۷ آذر

نظر شما
admin
آقای دکتر سجودی مقدم سلام، از شما دعوت می شود با توجه به سوابق علمی و کارشناسی تان در بخش پرسش و پاسخ-پرسش:"مرجع علمی تعیین جذب های منحنی استاندارد اگر کسی راجع به رفرانس های حدودی که برای جذب استانداردها در یک کیت هورمونی الایزا تعیین می شود مرجعی علمی میشناسد راهنمایی بفرماید . به عنوان مثال در کیت هورمونی الایزا TSH دریافت جذب پایین تر از 1.8 برای استاندارد 40 uIU/ml دیگر منحنی استاندارد قابل قبول نمی باشد . آیا مرجعی علمی برای این مساله سراغ دارید.؟" با همکاران تبادل نظر کارشناسی نمایید. موفق تر باشید.
  
23:59 ۱۳۹۰ جمعه ۱۸ آذر

نظر شما
nabilkhosravi
بنده افتخار دارم عید سعید غدیر را به شما و خانواده محترم تان تبریک عرض کنم. مثل همیشه سربلند تر و موفق تر باشید. یا علی مدد
  
5:6 ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۳ آبان

نظر شما
admin
کاربر گرامی سلام، ضمن تشکر از شما برای مشارکت فعالتان در سایت، از شما دعوت می شود پاسخ پرسش زیر در بخش " پرسش و پاسخ" بدهید: "سوال : راه اندازی بخش آزمون : آیا می دانید که بخش آزمون رقابتی از تاریخ 1389/12/10 راه اندازی شده است؟آیا توانسته اید در آن آزمون شرکت کنید؟ نظرتان در خصوص این بخش چیست؟ " موفق تر و علمی تر باشید.
  
0:30 ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۷ اسفند

نظر شما
admin
جناب آقای دکتر سجودی مقدم سلام، از شما درخواست می شود در صورت امکان پاسخ پرسش آقای دکتر سپهری صدر را در بخش پرسش و پاسخ بدهید.از همکاری متعهدانه شما تشکر می کنیم.موفق تر باشید.
  
18:45 ۱۳۸۹ پنج شنبه ۵ اسفند

نظر شما
admin
کاربر گرامی سلام، به هشتمین دوره رقابت برترین کاربران علمی و کاربردی سایت جامع علوم آزمایشگاهی و پزشکی فاسکو خیلی خیلی خوش آمدید.انشاءالله با حضور در کنار سایر همکاران علمی و با تجربه علوم آزمایشگاهی و تبادل تجربیات ارزشمند با آنها، در این دوره شما یکی از برندگان جوایز ما باشید.سربلند تر و موفق تر باشید.
  
23:2 ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۷ بهمن

نظر شما
admin
آقای دکتر سجودی مقدم سلام، یکی از همکاران علوم آزمایشگاهی در بیمارستان در کما می باشد.حتماً به وبلاک کاربر safoora که این خبر در آن ذکر شده است، یک سر بزنید.سلامت تر و موفق تر باشید.
  
12:6 ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۱ دي

نظر شما
admin
آقای دکتر سجودی مقدم سلام، آیا شما صاحب آزمایشگاه خصوصی هستید؟آیا نام آزمایشگاه شما در لیست بخش " آزمایشگاه ها " در سایت ثبت شده است؟از شما درخواست می شود ما را در خصوص راهنمایی فرمائید.موفق تر و سربلند تر باشید.خسروی / مدیر سایت
  
23:3 ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۶ دي

نظر شما
سلام بر شما در حال حاضر موسس هیچ آزمایشگاه خصوصی نیستم اما اگر خدا بخواهد این اتفاق در سال بعد رخ خواهد داد. هم اکنون در آزمایشگاههای دکترامانی پاکدشت و شهید دستغیب قرچک وابسیته به سازمان تامین اجتماعی مشغول به کار هستم . البته در بخض ثبت آزمایشگاه های سایت ،، آزمایشگاه پاکدشت رابه ثبت رساندم اما نیمدانم ایا این کار به درستی انجام شده است یا خیر . دراین کار زیبا و بزرگی که شروع کرده اید برایتان همواره آرزوی موفقیت روز افزون می نمایم
    
7:40 ۱۳۸۹ جمعه ۱۷ دي
admin
کاربر گرامی سلام، از شما دعوت می شود با راه اندازی وبلاگ تان با موضوعات علمی و خواندنی علوم آزمایشگاهی ما را در اطلاع رسانی بیشتر یاری فرمائید.موفق تر باشید.
  
18:43 ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۸ آذر

نظر شما
keivan-48
سلام آقای دکتر آیا منو یادتون میاد.
  
9:56 ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۲ آذر

نظر شما
سلام مگه میسشه از یادم بری بیمارستان 502 ارتش یک سل کانتر داشتیم که اسمش K1 بود . یادش به خیر عجب روز های بود خلی خیلی خوشحال شدم دیدمت دوباره دیدمت همه چی خوبه
    
6:56 ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۴ آذر
admin
کاربر گرامی سلام، از شما دعوت می شود مشخصات فردی و عکس پرسنلی خود را در دفتر کارتان، بخش (ویرایش پروفایل) تکمیل و به روز رسانی کنید تا کاربران دیگر با شما و توانمندی های علمی تان بیشتر از اینها آشنا شوند.موفق تر باشید.
  
9:26 ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۲ آذر

نظر شما
admin
به سایت جامع علوم آزمایشگاهی فاسکو خوش آمدید.حضور مستمر روزانه و هفتگی در ورود به سایت، دادن جواب های درست به سوالات، معرفی کاربران جدید، معرفی مشخصات آزمایشگاه هایی که نام آنها در راهنمای آزمایشگاه ها فاسکو نباشند و ارسال مقالات روز علوم آزمایشگاهی که ترجمه شده اند، بیشترین تاثیرات را در رقابت و کسب مقام دارند.موفق تر باشید.
  
12:20 ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۰ آذر

نظر شما
مشخصات

 کاربری : dr.moghaddam
امتياز  : 0
نام :  محمد مقدم
جنسیت :  مرد
متولد :  ۱۳۴۶ يکشنبه ۱۳ فروردين
شهر :  تهران
رشته :  علوم آزمایشگاهی
 تحصیلات :  دکتری
تخصص :  
محل کار :  
 شغل :  
رتبه  :   

لیست دوستان
tayyeb
sepideh20
mahtab mohamadi
shakiba1370
ghanbari
mmehdizadegan
dh_8236
Phasco-qc
keivan-48
efi1370
DONYA66
phasco

مشاهده همه دوستان
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

استخراج سلول های بنیادین, میکروترومبین, لیسانس, فاکتورهای انعقاد خون, تست های ازمایشگاهی, كاهش استرس, هایپر گلیسمی, نئوپلاستيك, ویتامین‌های, تری‌اسیل, Gardasil, میکروب, آنتی هیومن استفاده شده در آزمون کومبس, یائسگی زودرس, آلدسترون, Correa-Ochoa, سیتوکروم, لیکوئید, مطب مشاور تغذیه آزادی دکتر کرمانی, انفوزیون, واکسن, وسترن, ژورنال بین المللی سیستماتیک میکروبیولوژی, واﮐﺴــﻦﻫــﺎي, سودموناس, انتروكوليتيكا, 30 فروردین روز علوم آزمایشگاهی, Sartorius, گلبولین, رادیكال‌های, آووکادو, پروموتور, سیفیلیس, GSD, هلمنت, بزرگترین کشف دنیای پزشکی, طبع سرد ماهی, پروتزهای فلزی, خون شناسی, مگالوبلاستيك, فسفاتاز, گلبول, Golpo, لاکتوفرین, پیوندی, بنزآلدئید, کتواسیدوز, بیوتیکی, میکروسکوپ, شیوع راست دستی در نوزادان, نوتروفیل, گلوتیناسیون, فنلی, بیلیروبین, اپیتلیال, رشته باكتري شناسي, میکروب, تئوفیلین, کمولومینسانس, سیفلیس, هلیکوباکتر, متیلن, لوسمی, مکیدن, فیتوشیمیک, کورتيزول, روش real-time PCR, دیستروفین, بافیلومایسین, پولیپ,