,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
دولت یازدهم بهداشت و درمان مردم را اولویت اصلی خود می داند/ مجموعه نظام به دکتر هاشمی اعتماد دارند برگشت
تاریخ خبر : 
۱۳۹۲ يکشنبه ۲۷ مرداد
 

 


 معاون اول رییس جمهور:

  دولت یازدهم بهداشت و درمان مردم را اولویت اصلی خود می داند/ مجموعه نظام به دکتر هاشمی اعتماد دارند
معاون اول رییس جمهور گفت: فاصله زیادی تا نقطه مطلوب بهداشت و درمان در کشور داریم و این بخش از اولویت برنامه های دولت یازدهم است.
 
به گزارش خبرنگار وب دا؛ مهندس اسحاق جهانگیری در مراسم تودیع و معارفه وزرای قدیم و جدید بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سالن همایش های بین المللی رازی با بیان این مطلب، گفت: من مطمئنم با حضور دکتر هاشمی در وزارت بهداشت و اعتمادی که در مجموعه نظام نسبت به ایشان وجود دارد شاهد برطرف شدن تدریجی مشکلات این حوزه خواهیم بود.
وی با اشاره به تلاش دولت و شخص رییس جمهور و خود در خصوص رفع ناهماهنگی های بین بخشی در حوزه سلامت تاکید کرد: تمام تلاش خود در دولت را برای ایجاد هماهنگی بین سازمان های ذیربط و دینفع سلامت از جمله تامین اجتماعی، بیمه ها، معاونت راهبردی ریاست جمهوری و سایر بخش ها به کار می گیریم تا مشکلات سلامتی مردم کاهش یابد.
 
حمایت دولت از برنامه های کاهش هزینه ها از جیب مردم
 
وی آمار بسیار بالای پرداخت از جیب مردم در حوزه سلامت را یادآوری کرد و بیان داشت: وقتی در کشورهای سرمایه داری حوزه سلامت هنوز هم تحت پشتیبانی دولت ها قرار دارد نشان می دهد ما هم باید این بخش را حمایت کنیم.
وی افزود: راهکار دیگر کاهش هزینه ها از جیب مردم، افزایش آرامش روانی با گسترش پوشش های بیمه ای برای کسانی است که هیچ نوع بیمه ای ندارند و همچنین تقویت و پاسخگو بودن بیمه هاست.
جهانگیری ادامه داد: برخی هستند چند نوع بیمه دارند، برخی نیز اصلاً بیمه ندارند، سازمان های بیمه گر نیز همپوشانی لازم را از برنامه های خود ندارند که باید برای رفع مشکلات مردم همه این موارد را پیگیری کرد.
عدم تحقق بخشی عظیمی از بودجه 92
 
معاون اول رییس جمهور ادامه داد: با توجه به وضعیت بودجه دولت در سال 92 و اینکه بخش زیادی از بودجه ابلاغی بالاتر از سقف پیش بینی هاست و محقق نخواهد شد سال سختی در پیش داریم.
وی گفت: بودجه حتی بر خلاف سال های جنگ با تاخیری بی سابقه و در تیرماه به دولت ابلاغ شده است، این مشکلات وجود دارد ولی با تلاش سعی می کنیم تمام تعهدات دولت به مردم را پیگیری و پاسخگویی کنیم.
معاون اول رییس جمهور با ابراز خرسندی از بیان این اظهارات در جمع دانشمندان و فرهیختگان حوزه نظام سلامت بیان داشت: همین استقبال باشکوه شما از دکتر هاشمی که رأی اعتماد قاطعی از مجلس گرفتند امید بخش آینده خوب نظام سلامت است، هرچند باید اذعان داشت نظام در بخش سلامت از ابتدای انقلاب نیز کارهای بسیار خوبی به ثمر رسانده است.
 
نمی گذاریم امید مردم به یاس تبدیل شود
 
وی امیدی که مردم به دولت تدبیر و امید بسته اند را مورد اشاره قرار داد و گفت: دولت یازدهم از این جنبه بار سنگینی بر دوش خود حس می کند و من همینجا اعلام می کنم که دست همکاری ما به سوی شما فرهیختگان دراز است و از نظرات تک تک افراد برای رفع مشکلات بهره خواهیم گرفت.
وی در ادامه سخنانش با اعلام اینکه ما در دولت جمع کوچکی هستیم که خود را عقل کلّ نمی دانیم و راهکارها را با توجه به نظرات کارشناسان پیش خواهیم برد، تصریح کرد: سازوکاری برای ارتباط مستمر با دانشگاهیان و دریافت نظرات کارشناسان در نظر خواهیم گرفت تا با کمک همه مردم و کارشناسان نگذاریم امید مردم به یاس تبدیل شود.
وی مطالبات بیمارستان ها از بیمه ها را مورد اشاره قرار داد و گفت: این مطالبات بیمارستان ها را با عدم کارآیی مناسب مواجه ساخته است و یکی از اولویت های دولت یازدهم رفع اینگونه مشکلات خواهد بود.
وی با تاکید بر اهمیت و نقش مدیریت در رفع مشکلات گفت: البته بخش زیادی از مشکلات به کمبود بودجه ها ربطی ندارد و مدیریتی و عدم بهره وری از منابع فیزیکی و انسانی است که باید برای آن تدبیری اندیشید و باید اصلاحاتی در همه بخش های خدماتی دولت اتفاق بیفتد.
 
روحیه جهادی وزیر و رفع مشکلات دارویی
 
معاون اول رییس جمهور گفت: تحریم های ظالمانه موجب مشکلات دارویی درکشور شده است که امیدواریم با روحیه جهادی دکتر هاشمی و همراهی نظام سلامت همه این مشکلات مرتفع شود.
گفتنی است در این مراسم که جمعی از اعضای هیات رییسه و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، رییس و اعضای فرهنگستان علوم پزشکی، روسای دانشگاه های علوم پزشکی، اعضای شورای مرکزی نظام پزشکی و نظام پرستاری، اعضای انجمن های تخصصی پزشکی، معاونان، مدیران، کارشناسان و جمعی از کارکنان حوزه نظام سلامت حضور داشتند مهندس جهانگیری با اهدای لوح سپاس از تلاش های دکتر طریقت منفرد وزیر سابق بهداشت تقدیر و حکم وزارت دکتر هاشمی با امضای رییس جمهور را به وی ابلاغ کرد.


تامین اجتماعی  بیمه ها  معاونت راهبردی ریاست جمهوری  خبرنگار وب دا  حوزه سلامت  معاون اول رییس جمهور  مهندس اسحاق جهانگیری  مراسم تودیع و معارفه وزرای  حوزه نظام سلامت  دولت تدبیر و امید  هیات رییسه و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس  رییس و اعضای فرهنگستان علوم پزشکی  روسای دانشگاه های علوم پزشکی  اعضای شورای مرکزی نظام پزشکی و نظام پرستاری  اعضای انجمن های تخصصی پزشکی 


نظرات>
 
 
نام کاربری :
نام رمز :
 

دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس|ThunderBolt full automated ELISA & CLIA Proccessor System بازار بزگ خدمات و ملزومات آزمایشگاهی و پزشکی
هیئت علمی سایت فاسکو
   اعضاء هیئت علمی سایت
این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید
ایمیل :

جستجوی دوستان و کاربران در فاسکو
نام
 
راهنمای رقابت برترین های فاسکو
جدول رده بندی برترین کاربران جدید
:: نحوه امتیاز گیری در رقابت علمی فاسکو
:: شرایط پذیرش مقالات  
محصولات فاسکو
:: كاتالوگ دستگاه اتوآنالایزر كمي لومينسنس و الایزا Thunderbolt
:: مشخصات  کیت های  BIOKIT
:: مشخصات  کیت های CALBIOTECH
:: مشخصات  کیت های VIRO-IMMUN
چاپ فرم های آزمایشگاهی فاسکو
:: فرم هدایت الکتریکی آب مقطر
:: فرم ثبت دمای انکوباتور
:: فرم ثبت دمای یخچال
برترين كاربران دهمین دوره رقابت فاسكو 
: rashidi[امتیاز 0]
: Nosrati1386[امتیاز 0]
: Abbas_Nakhjavani[امتیاز 0]
4 : chello[امتیاز 0]
5 : nasri[امتیاز 0]

لیست کامل برترین های فاسکو
  
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

همولیز, رشد قارچ‌ ها, دیژیتال, کتاب دکتر محمدی, پلیت‌ها, تست مغز استخوان, ماکروگلوبولینی, کاتتریزاسیون, گرانولهای, جلوگیری, اسید فست, نان سبوس دار, micribiologist, تست های اعتیاد, ترنس, نمک, آگلوتینه, میکروسکوپ, مولتیپل, رشته های کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی, کیتهای الایزا, ژنهای, سطح کلسترول خوب خون, ماتريكس, اسپورزایی, مونوسیتها, آپوسرولوپلاسمین, اروبيلينوژن, CHOLESTEROL‌, اتو آنالايزر الايزا, آزمایشگاه باكتري شناسی, واﮐﺴـﻦ, متخصصان علوم ‌آزمایشگاهی, نفلومتري, محققان, گرانولها, فولیک, هماتولوژی, كلني هايي غير موكوئيدي, cytopathic, معرف ریسازورین در محیط تایو, هاروارد, باكتري, ناراحتي معده , كيت هاي هپاتيت, همولیتیک, سيلك‌هاي, کرومزومها, הפרסי, واحد کنترل کیفی فاسکو, آنتي‌بادي, درمان باکتری, اینترفرون, كوتينگ, شمارش WBC, MHC-I, نوتروفیل, گردش, استروییدی, مالاکوپلاکیا،, هموگلوبین, كمپلمان, لنفانژيوگرام‌, iron/serum, گرانولهای, پزشک طب سنتی متخصص دیابت, کلومیفن, گروه به اندام دکتر کرمانی, هیپوتالاموس, ﻣﻨﻮﮐﻠﻮﻧﺎل,