,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
وزیر بهداشت خبر داد: تامین 600 میلیون دلار ارز مورد نیاز واردات واکسن و دارو برگشت
تاریخ خبر : 
۱۳۹۱ پنج شنبه ۱۸ آبان
 

 

وزیر بهداشت خبر داد: تامین 600 میلیون دلار ارز مورد نیاز واردات واکسن و دارو
 
 
وزیر بهداشت از اختصاص 600 میلیون دلار برای تامین واکسن و داروی مورد نیاز در کشور خبر داد و گفت:‌ این در حالی است که ارز مورد نیاز برای تامین واکسن و داروی مورد نیاز 2.5 میلیارد دلار است.
به گزارش خبرنگار بخش «سلامت» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مرضیه وحیددستجردی در حاشیه اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها در جمع خبرنگاران درباره تامین ارز مورد نیاز واردات واکسن و داروی مورد نیاز اظهار کرد: برای این منظور به 2.5 میلیارد دلار نیاز داریم که از شهریور ماه تا کنون 600 میلیارد دلار از آن تخصیص یافته است.
وی با بیان این که ذخیره واکسن و داروی مورد نیاز به حد کافی وجود دارد و جای نگرانی نیست گفت: واکسن و داروی مورد نیاز را به تدریج وارد می‌کنیم تا بازار سیاه ایجاد نشود. البته از بانک مرکزی نیز انتظار می‌رود که در روند تامین ارز مورد نیاز در بخش سلامت تسریع کند.
وی درباره‌ی تعرفه‌ 20 درصدی پیش بینی شده برای تجهیزات پزشکی نیز گفت: امسال قیمت تجهیزات در چهار ماه پایانی سه تا چهار برابر شده و انتظار می رود که دولت کمک بیشتری در این بخش صورت دهد.
وی در پاسخ به پرسشی درباره بیمه‌های تکمیلی نیز گفت: موافق فعالیت بیمه‌های تکمیلی هستیم اما به شرط آن که بسته خدمتی آن کامل باشد و همچنین وارد فعالیت بیمه‌های پایه نشود.

 


وزیر بهداشت  واردات واکسن و دارو   تجهیزات پزشکی  بیمه‌های تکمیلی 


نظرات>
 
 
نام کاربری :
نام رمز :
 

دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس|ThunderBolt full automated ELISA & CLIA Proccessor System بازار بزگ خدمات و ملزومات آزمایشگاهی و پزشکی
هیئت علمی سایت فاسکو
   اعضاء هیئت علمی سایت
این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید
ایمیل :

جستجوی دوستان و کاربران در فاسکو
نام
 
راهنمای رقابت برترین های فاسکو
جدول رده بندی برترین کاربران جدید
:: نحوه امتیاز گیری در رقابت علمی فاسکو
:: شرایط پذیرش مقالات  
محصولات فاسکو
:: كاتالوگ دستگاه اتوآنالایزر كمي لومينسنس و الایزا Thunderbolt
:: مشخصات  کیت های  BIOKIT
:: مشخصات  کیت های CALBIOTECH
:: مشخصات  کیت های VIRO-IMMUN
چاپ فرم های آزمایشگاهی فاسکو
:: فرم هدایت الکتریکی آب مقطر
:: فرم ثبت دمای انکوباتور
:: فرم ثبت دمای یخچال
برترين كاربران دهمین دوره رقابت فاسكو 
: rashidi[امتیاز 0]
: Nosrati1386[امتیاز 0]
: Abbas_Nakhjavani[امتیاز 0]
4 : chello[امتیاز 0]
5 : nasri[امتیاز 0]

لیست کامل برترین های فاسکو
  
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

کستهای اداری, منوکلونال, نوشيدني‌هاي, اندكس mcv, گاستروپارس, میوه زغال اخته, ژنهای, لیشمانیوز, گلومرولونفريت, مثبت, انتروكوليتيكا, وﯾـﺮوس, سرطان کبد, پاتوژنزیز, HEMOGLOBIN, ویروسی, اپیدمیولوژیکی, کلشی‌سین, ﮔﻠﯿﮑﻮزﯾﺪي, کاهش وزن ناگهانی, نایسریا, تستهای آزمایشگاهی (C-Peptide), دستگاه گلوکومتر, هرپس, Pneumocystis, ماکرومولکولها, ويتامين, تولرانس, فشارهاي عصبي, الکتروفورز سرم, هرپس, تشخیص زود هنگام سرطان , آمینواسیل, ائوزینوفیلی, گلابی, آمینواسیدها, نمونه های ادرار و مدفوع, مولکول DNA در اينترفاز, هیبریدی, میکروب شناسی, pRB, ارولوژي, اسید فولیک, وراپامیل،کلشی, لیپولیتیک, گلوتاتیون و کاتالاز و سوپراکسید دیس موتاز, ويتامين ب 12, سيتوپلاسمي, تومورها, مونونوکلئوز, همولیتیک, توکسیک, ليپوپروتئين, سیستم ایمنی بدن, ویروسی, SARS, سرفه های خشک و اختلال در بلع, وعده‌های, anticoagulant, باکتریوم Propionibacterium, آﻧﺘﯽ, دترجنت‌های, آنتي بيوگرام, کارسينوم, میکروسکوپ‌های, جيوه, وجود خون در استفراغ, اكتوپيك, تستهای آزمایشگاهی(BUN), هپاتيكا,