,هورمونی,الایزا,کیت,آزمایشگاه,فاسکو
 
تيم کره جنوبی تسلیم لشگر 100 هزار نفری شد، 3 امتیاز طلایی برای تيم ملي فوتبال ایران برگشت
تاریخ خبر : 
۱۳۹۱ سه شنبه ۲۵ مهر
 

 

فوتبال انتخابی جام جهانی 2014

کره جنوبی تسلیم لشگر 100 هزار نفری شد، 3 امتیاز طلایی برای ایران

تهران - تیم ملی فوتبال ایران در حالی که ازحمایت 100 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی برخوردار بود با تنها گل " جواد نکونام  کره جنوبی را شکست داد تا 3 امتیاز طلایی این دیدار حساس را از آن خود کند.

به گزارش ایرنا، گل دقیقه 75 جواد نکونام سبب شد تا تیم ملی فوتبال ایران هفتمین امتیاز خود را کسب کرده و با کره جنوبی هم امتیاز شود، اما به دلیل تفاضل گل کمتر در رتبه دوم جدول رده بندی گروه ˈآˈ قرار بگیرد.

درنیمه نخست این دیدار که سه شنبه شب با حضور 100هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، بازیکنان کره جنوبی عملکرد بهتری داشتند و با استفاده از توپ های بلند چند فرصت ایده آل برای گلزنی کسب کردندکه دو بار ضربه سربازیکنان این تیم به دیرک دروازه ایران برخورد کرد.

درنیمه دوم تیم ایران با حرکات اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد به دنبال رسیدن به دروازه حریف بود اما اخراج مسعود شجاعی که عملکرد خوبی در این دیدار نداشت، کار را برای ملی پوشان کشورمان سخت کرد.

پس از اخراج شجاعی، بازیکنان کشورمان دوندگی بیشتری در زمین از خود نشان داده و در دقیقه 75 روی ضربه کرنر و تیزهوشی نکونام به گل دست یافته و 3 امتیاز ارزشمند را از آن خود کردند تا 100 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی که از ابتدای این دیدار حمایت کم نظیری از تیم ایران داشتند سکوهای ورزشگاه را منفجر کنند.

دقایق حساس این مسابقه - نیمه نخست:

** در5 دقیقه ابتدایی این بازی تیم ملی ایران چند حمله ناموفق روی دروازه کره جنوبی داشت و توپ بیشتر در اختیار ایران بود، در حالیکه بازی در نیمه زمین کره جنوبی جریان داشت.

** در 5 دقیقه دوم، توپ بیشتر در وسط زمین جریان داشت و کره ای ها چند سانتر به نیمه زمین ایران ارسال کردند که مدافعان و هافبک های ایران آنها را دفع کردند.

** در دقیقه 10 پرتاب بلند اوت بازیکنان کره جنوبی از جناح راست بر روی دروازه ایران توسط مدافعان دفع شد.

** دردقیقه 14ارسال خسروحیدی به روی دروازه کره جنوبی می رفت که محمدنوری را درموقعیت گل قرار دهد، اما کمک داور این صحنه را آفساید اعلام کرد.

در 15دقیقه ابتدایی مسابقه برتری ایران مقابل کره جنوبی محسوس بود و ملی پوشان کشورمان بازی خود را بر حریف دیکته کرده بودند.

** دردقیقه 17 مسابقه شوت محکم و از راه دور کی سونگ یئونگ با اختلاف کمی از کنار دروازه ایران به بیرون رفت.

** در دقیقه 18 ضربه رضا قوچان نژاد از پشت محوطه جریمه تیم کره جنوبی با واکنش سنگربان کره ای به کرنر رفت و در ادامه ضربه کرنر قوس دار مسعود شجاعی را دروازه بان کره جنوبی مهار کرد.

** دردقیقه 20حملاتی ازسوی دو تیم به روی دروازه ها تدارک دیده شد، اما به نتیجه ای نرسیدند.

** در دقیقه 23 یونگ سونگ یونگ از پشت محوطه هجده قدم شوتی را به سمت دروازه ایران روانه کرد که رحمتی مانع از ورود توپ به دروازه شد.

** بازی برتر تیم ایران در 25 دقیقه ابتدایی بازی استرس فراوانی را در چهره سرمربی تیم کره ای نمایان کرده بود.

**دردقیقه 28 ضربه سرمهاجم تیم کره جنوبی درچند قدمی دروازه ایران به دیرک دروازه برخورد کرد. در این لحظه، بازی به دلیل مصدومیت رحمتی حدود دو دقیقه متوقف شد.

**دردقیقه 33 بازی ارسال کی سونگ یونگ از جناح راست کره ای ها را در جلوی دروازه ایران صاحب موقعیت گلزنی کرد که واکنش عالی رحمتی و تلاش مدافعان مانع از گلزنی چشم بادامی ها شد.

**در دقیقه 37 داور بازی به پارک جون وو به دلیل خطا روی اشکان دژاگه که حمله ای را به سمت دروازه تیم کره تدارک دیده بود، کارت زرد نشان داد.

**دردقیقه 43 ضربه خطایی در نیمه زمین کره جنوبی توسط مسعود شجاعی به روی دروازه کره جنوبی ارسال شد که مدافعان کره ای آنرا دفع کردند.

**در دقیقه 44 بازی داور چهارم مسابقه دو دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد.

** در وقت های تلف شده نیمه نخست حرکت ترکیبی خسرو حیدری و اشکان دژاگه توپ را به دهانه دروازه تیم کره جنوبی رساند اما مدافعان میهمان اجازه باز شدن دروازه شان را ندادند.

درثانیه های پایانی نیمه نخست و در حالیکه سه دقیقه از وقت های تلف شده گذشته بود، کره جنوبی صاحب بخت گلزنی شد که ضربه سرمدافع پیش تاخته میهمان پس از برخورد به دیرک افقی به زمین بازگشت و در این لحظه داور با دمیدن در سوت خود پایان نیمه نخست را با تساوی بدون گل اعلام کرد.

نیمه دوم :

** در دقیقه 50 مسعود شجاعی به دلیل خطا کارت زرد گرفت.

** در دقیقه 52 مهرداد پولادی با خطا روی بازیکن کره ای با کارت زرد مواجه شد.

** در دقیقه 53 کیم بوک یئونگ کره ای جای خود را به سان هیونگ می داد.

** در دقیقه 54 مسعود شجاعی به دلیل دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و گریان زمین مسابقه را ترک کرد.

** در دقیقه 58 و پس از انکه سرگروه کره ای ها با دست به رضا قوچان نژاد ضربه زد، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران به شدت به داور اعتراض کرد و اعتقاد داشت که کاپیتان کره ای ها باید کارت زرد دریافت کند.

** در دقیقه 60 پاس محمد نوری با ضربه سر در محوطه جریمه کره به رضا قوچان نژاد رسید که وی با حرکت آکروباتیک توپ را با فاصله از کنار دروازه کره به اوت فرستاد.

** در دقیقه 65 بوم سوک به دلیل خطا روی اشکان دژاگه از داور کارت زرد دریافت کرد.

** تیم ایران دراین لحظات تحت تاثیر حرکات زیبا و تکنیکی اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد قرار داشت و آنها فشارهایی را روی دروازه تیم کره جنوبی ایجاد کردند.

** دردقیقه 66 حسین ماهینی به جای محمد نوری وارد زمین شدوپس ازان ایران باارسال اندرانیک تیموریان صاحب موقعیت مناسبی شد که ضربه سر نکونام را سنگربان کره ای به کرنر فرستاد.

** در این لحظات بازی زیبا و پرفشار شده بود که موجب به وجد آمدن تماشاگران گردید.

** دردقیقه 68 حرکت تیمی بازیکنان کره ازجناح راست با ضربه لی چونگ بازیکن باشگاه بولتون انگلیس روانه دروازه ایران شد که مهدی رحمتی آن را با واکنش زیبا به کرنر فرستاد.

** در دقیقه 73 رضا قوچان نژاد جای خود را به محمد رضا خلعتبری داد.قوچان نژاد در نخستین بازی ملی خود عملکرد مطلوبی داشت.

**در دقیقه 75ارسال اشکان دژاگه با دفع ناقص مدافعان کره جنوبی در محوطه جریمه به جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران رسید و وی با ضربه ای زمینی و محکم آن را در دروازه چشم بادامی ها جای داد.

**در دقیقه 77 علی کریمی که تا این لحظه فرصت بازی پیدا نکرده و در حال گرم کردن است، با تکان دادن دستان خود هواداران را ترغیب به تشویق تیم ملی ایران کرد.

** در دقیقه 80 کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به دلیل اعتراضات زیاد نسبت به نحوه داوری از نیمکت مربیان اخراج شد.

**در دقیقه 85 شوت فنی و خطرناک یوسوک یونگ با اختلاف ناچیزی از بالای دروازه ایران به خارج رفت.

** دقیقه 89 آندرانیک تیموریان جای خود را به مازیار زارع داد.

** دقیقه 90 داور مسابقه 5دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد .

** در دقیقه 3 +90 پارک جویونگ به دلیل خطا روی مهدی رحمتی از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

**داورمسابقه دردقیقه 6+ 90 داور سنگاپوری بازی سوت پایان دیدار را به صدا در اورد و ایران برنده این مسابقه شد.

ˈکارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در این مسابقه سیدمهدی رحمتی،پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، خسرو حیدری، مهرداد پولادی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، اشکان دژاگه، محمد نوری، مسعود شجاعی و رضا قوچان نژاد را به میدان فرستاده بود.

درترکیب تیم کره جنوبی نیز جونگ سونگ یونگ، یونگ این وون،کواک تائوهیو، کیم بوکیونگ، پارک چویونگ، لی کون هو، پارک جونگ هو، بوم سوک ، کی سونگ یونگ، کیم شین ووک و یون سوک یونگ حضور داشتند.

قضاوت این مسابقه برعهده ˈعبدالمالک عبدالبشیرˈبا کمک های ˈگو گک فنگˈ و ˈمون یو تانگˈ همگی از سنگاپور است.

داورچهارم، ناظر بازی و ناظر داوری این دیدار نیز به ترتیب ˈ محمد الجعفری ˈ از سنگاپور، ˈ طلال السویلمینˈ از اردن و ˈویکتور کولپاکوفˈ از قرقیزستان هستند.

ملی پوشان فوتبال ایران و کره جنوبی پیش از این 20 بار به طور رسمی به مصاف یکدیگر رفته بودند که سهم تیم ایران از این بازی ها هفت پیروزی، پنج تساوی و هشت شکست بوده است.

دراین گروه و ساعاتی پیش تیم ملی فوتبال ازبکستان با یک گل مقابل میزبان خود تیم ملی قطر به برتری رسید وبا 5 امتیاز به رده دوم صعود کرد تا حساسیت دیدار تیم های ملی ایران وکره جنوبی بیش از پیش شود.

نتایج کامل دیدارهای گروه ˈآˈ مسابقه های انتخابی جام جهانی 2014 برزیل در قاره آسیا به شرح زیر است:

(نام تیم های میزبان ابتدا ذکر شده است)

- ازبکستان صفر ایران یک

- لبنان صفر قطر یک

- لبنان یک ازبکستان یک

- قطر یک کره جنوبی 4

- کره جنوبی 3 لبنان صفر

- ایران صفر قطر صفر

- ازبکستان 2 کره جنوبی 2

- لبنان یک ایران صفر

- قطر صفر ازبکستان یک

- ازبکستان یک قطر صفر

- ایران یک کره جنوبی صفر

جدول رده بندی گروه نخست:

1- کره جنوبی/ 4 بازی/ 7 امتیاز و تفاضل گل مثبت 5

2- ایران / 4 بازی/ 7 امتیاز و تفاضل گل مثبت یک

3- ازبکستان / 4 بازی/ 5 امتیاز

4- لبنان / 4 بازی/ 4 امتیاز و تفاضل گل منهای 3

5- قطر / 4 بازی/ 4 امتیاز و تفاضل گل منهای 3

 


تيم ملي فوتبال ایران  تيم کره جنوبی  100 هزار تماشاگر  ورزشگاه آزادي  جواد نکونام  خبرگزاري ايرنا  اشکان دژاگه  رضا قوچان نژاد  اخراج مسعود شجاعی  مهرداد پولادی  کیم بوک یئونگ  کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران  محمد نوری  حسین ماهینی  اندرانیک تیموریان  لی چونگ  باشگاه بولتون انگلیس  مهدی رحمتی  محمد رضا خلعتبری  علی کریمی  یوسوک یونگ  پژمان منتظری  سیدجلال حسینی  خسرو حیدری  مهرداد پولادی  اشکان دژاگه 


نظرات>
 
 
نام کاربری :
نام رمز :
 

دستگاه اتو آنالايزر الايزا و كمولومينسنس|ThunderBolt full automated ELISA & CLIA Proccessor System بازار بزگ خدمات و ملزومات آزمایشگاهی و پزشکی
هیئت علمی سایت فاسکو
   اعضاء هیئت علمی سایت
این صفحه را به دوستان خود معرفی کنید
ایمیل :

جستجوی دوستان و کاربران در فاسکو
نام
 
راهنمای رقابت برترین های فاسکو
جدول رده بندی برترین کاربران جدید
:: نحوه امتیاز گیری در رقابت علمی فاسکو
:: شرایط پذیرش مقالات  
محصولات فاسکو
:: كاتالوگ دستگاه اتوآنالایزر كمي لومينسنس و الایزا Thunderbolt
:: مشخصات  کیت های  BIOKIT
:: مشخصات  کیت های CALBIOTECH
:: مشخصات  کیت های VIRO-IMMUN
چاپ فرم های آزمایشگاهی فاسکو
:: فرم هدایت الکتریکی آب مقطر
:: فرم ثبت دمای انکوباتور
:: فرم ثبت دمای یخچال
برترين كاربران دهمین دوره رقابت فاسكو 
: rashidi[امتیاز 0]
: Nosrati1386[امتیاز 0]
: Abbas_Nakhjavani[امتیاز 0]
4 : chello[امتیاز 0]
5 : nasri[امتیاز 0]

لیست کامل برترین های فاسکو
  
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت برای شرکت تحقیقاتی تولیدی فارمد آوران سبز محفوظ است 2017®

کولورکتال, دکتر خیر اندیش, لمفوم, پلیمریزه, گلوکورونیک, پروتئین FGF1, درد قفسه سینه, كيت هاي بايوكيت, اتوآنالایزر, آزمایش AFP, نرمال, تومورهای, نامیرایی, تیفوئید, میکروتوبولهای, رشته علوم ازمایشگاهی, هیدروژن, یوروبیلین, كاناليكولار, هیپوکلریت, مصرف کاهو, سارکوئیدوز, آندوکانابیونید, آپلاستیک, نکروز, اندازه کافی ویتامین دی در بدن, نابودی سلول های سرطانی, الیگومنوره, عفونت‌زا, فناوري, مرگ , CA 125, ویروس, ویتامین, پروتینی, پنمونیه, كريپتوسپوريديوزي, بیماری عروق کرونر, اسپورزایی, پروتئین A استافیلوکوک نشان دار, دی‌ان‌ای‌ها, هیپر, هیپوفیز, سیستم دفاعی , مروارید, نوتروفیلهایی, کلشی‌سین, گیاه‌شناسی, رشته ایمونولوژی, نفلومتری, هايپوتيروئيديسم, میکروسکوپ, stool, فلایشمان, مارگارین،, آنالایتیکال, هورمون اچ سی جی, میلوما-, نوتروفیل, آندوكرين, بیفیدیوباکتریومبر, نوتروفیل, تومورهای, bhCG, نایسریا, هموگلوبينوري, گلبول, بورکيت, سيستم استرپ اويدين , گوشت قرمز,